Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha úgy értem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha úgy értem hogy megőrülök szerelem nélkül? 16/F

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik hogy valakit szeressek,csókoljam,és érezzem hogy ott van mellettem és értékeljem és ő is engem!Lassan ezek hiányában kezdek megőrülni!

2014. júl. 30. 14:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem csak te vagy ezzel így,hanem egy csomó ember.Halá az Istenek én.
2014. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Átérzem... 16/F
2014. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért ilyen korban még millió dolog van amivel le tudod kötni magad...Ha 30 lennél és ilyet írnál azt megérteném...
2014. júl. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ez nem azért lehet mert nagyon meg tudok valakit szeretni nagyon hamar szerelembe esek.
2014. júl. 30. 14:42
 5/9 anonim ***** válasza:

fejezd be a hiszit és a görcsölést, találj magadnak vmit ami elvonja a figyelmedet. ha nagyon görcsölsz vagy futsz valaki után annak szinte sosincs jó vége. legyél laza, magabiztos, ha nem tudsz ilyen lenni akkor törekedj rá, majd jön magátola szerelem. ezt erőltetni nem lehet, megőrülni miatta meg hülyeség.

ezt tapasztalatból írom!

2014. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
1-es vagyok.Egy nem szócska lemaradt.Hála Istenek én nem.
2014. júl. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#5/5 14:43

Köszönöm.Igazad van bár nem nagyon tudom mi foglalna le.Esetleg a zene.Bár régebben játszottam játékokkal is de arra annyira ráuntam emiatt a görcsölés miatt.Szóval már csak a zene maradt!

2014. júl. 30. 14:47
 8/9 anonim ***** válasza:
A zene is jó, de sportolhatsz is valamit, az segíthet magabiztosságot is adni feltéve ha sikered és örömöd van benne. Ha bejönnek a küzdősportok azt tudom ajánlani, de bármelyik labdajáték is jó. Bármi értelmes hobbi megteszi. Én pár évet elbsztam ilyen görcsöléssel, te ne tedd.
2014. júl. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8-as válaszadó.14:51-es.

Köszönöm a tippet!Rendes vagy! :)

2014. júl. 30. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!