Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem, úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem, úgy érzem, hogy megőrülök a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
Van egy nő, akibe lassan két éve szerelmes vagyok.. amolyan plátói, de tudom, hogy nekem Ő kell! Viszont lassan négy hónapja együtt vagyok egy lánnyal, aki tudja - mert amikor elkezdtünk ismerkedni még csak elmondtam neki, mert nem is gondoltam rá, hogy lehetne köztünk valami - hogy szerelmes vagyok már rég óta valaki másba.. de ugye elkezdtünk járni és ő mindig mondogatta, hogy tudja hogy sosem leszek szerelmes belé, meg stb.. tegnap szakítottam vele, de itt van minden ruhája, itt van mindene, és tudom, hogy neki nincsen senkije rajtam kívűl, de nem tudom eldönteni, hogy tényleg megszerettem-e annyira hogy most megőrülök nélküle vagy csak fáj, hogy neki ennyire fáj (mert ő viszont belém szeretett) és már úgy éreztem, hogy nem bírom elviselni, hogy míg Ő engem akar, én valaki másra gondolok... de most úgy érzem, hogy rosszul döntöttem és nem tudom, hogy mit tegyek :'(

2013. okt. 19. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy még mindig abba a másik nőbe (vagy vmi hasonlót érzel), tisztességesebb, amit most tettél. Sajnálom szegény lányt, de jobb így.
2013. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De nagy f_sz vagy már bocs... eldobtál magadtól 1 gyémántot,hogy hiú ábrándokat kergess valaki után,aki úgyse lesz a tiéd,meg ha az is lenne lehet,hogy miután jobban megismered,nyomába se léphetne a volt bnőddel. Ezt lbasztad ..
2013. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De nagy f_sz vagy már bocs... eldobtál magadtól 1 gyémántot,hogy hiú ábrándokat kergess valaki után,aki úgyse lesz a tiéd,meg ha az is lenne lehet,hogy miután jobban megismered,nyomába se léphetne a volt bnődnek. Ezt lbasztad ..
2013. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tégy le az érzelmeidről, látod hogy nem vezetnek sehová
2013. okt. 22. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lépj be az üdvhadseregbe vagy idegenlégiúba
2013. okt. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!