Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Telt vagy vékony lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt vagy vékony lányok?

Figyelt kérdés

2014. júl. 30. 18:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
14%
Ez az én környezetemben így van.. Akiről tudom, hogy fut, eddz, nem eszik mindent halomra, az vékony, jól néz ki... Persze alkattól is függhet...
2014. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
0%
Vékony. És igen, az ad magára az vékony. Ha csak annyira, hogy nem zabál világba akkor azért, ha még sportol is, akkor meg azért.
2014. júl. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
18%

Vékony.

(Persze, minden kövér lánynak pajzsmirigy-problémája van. Hagyjuk már...)

2014. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
35%
az hogy valaki ad magára nem attól függ hogy vékony és kivan száradva...van aki alkatilag ilyen hogy nem hízik még ha zabál mint az állat akkor sem...egy teltebb nő sem biztos hogy úgy zabál mint egy disznó én 165cm vagyok 65 kg nem vagyok vékony de nem is zabálok és szerintem rám senki nem mondja hogy igénytelen vagyok meg undorító attól hogy nem 50 kg vagyok nem vagyok igénytelen én csinosnak érzem magam és még egy férfi sem mondta hogy nem vagyok szép vagy akármi baja lenne az alakommal...és attól hogy nem vagyok vékony én is szoktam kondi terembe járni néha hogy jó legyen az erő létem de én jól is érzem magam így nem is akarok soha 50 kg lenni...
2014. júl. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

sportosan vékony :)

ilyesmi, szerintem nagyon baba [link]

2014. júl. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Na utolsó megtaláltad az oldalt ahonnan Asot linkelgetett? :)
2014. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Nekem inkább a telt. Vannak olyan tipusú nők, akiknek kifejezetten az áll jobban, ha van rajtuk egy kis fognivaló. :)
2014. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
60%

"Vékony, ők foglalkoznak magukkal"


Jaj, hagyjuk már ezt a marhaságot! Nem csak attól lehet vékony valaki, mert "foglalkozik magával". Világ életemben inkább vékony voltam és soha semmit nem tettem érte. A legsoványabb két ismerősöm két pofára zabál, fél tepsi sütiket egész nagy pizzákat, minden és soha nem sportoltak. Enyhén duci barátnőm meg diétázik, sportol ahhoz, hogy enyhén duci maradjon és ne nagyon kövér.

Szóval erről ennyit attól függetlenül, hogy kinek melyik alkat tetszik.

2014. júl. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
18as ennyi
2014. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
51%

18-as annyi!


Egyébként tényleg! Nekem is vannak olyan lány ismerőseim akik életükben nem edzettek nem sportoltak semmit mégis karcsúak, és nem híztak el.

2014. júl. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!