Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Telt, nagymellű lány vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt, nagymellű lány vagyok. Szerintetek jelent valamit ha a barátom itt mindig a kis mellű, vékony vagy sportos csajokra írogatja hogy az esete és bejön neki? Akkor miért velem van?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem csak a külső számít neki.
2014. júl. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mert azokat soha nem tudta megszerezni?
2014. júl. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fish1 ***** válasza:
100%

Itt írogatja? Mármint azoknak a csajoknak? :O

Egyébként szerintem egy normális gondolkodású embernél nem úgy működik, hogy van egy ideálja külsőre és csak olyan emberekkel ismerkedik és jön össze. Egy más kinézetűben is megfoghatja valami.

2014. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Már ne is haragudj, de mégis miféle kapcsolatotok van, ha a barátod nyíltan, a szemed láttára csorgatja a nyálát idegen nőkre és írogat nekik, hogy milyen jól néznek ki? Hát én ezt nem tolerálnám...
2014. júl. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2014. júl. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg a középmagas, vékonyabb-szálkás pasik az eseteim, ennek ellenére 6 éve járok egy nagyon magas, kövér sráccal. Benne találtam meg azt, amire szükségem van, amit szeretek, ennyi.
2014. júl. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!