Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy, barátként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy, barátként nézzen rám, esetleg visszakaphassam újra a barátnőm?

Figyelt kérdés
1 hete szakított velem, de mint barát szeret és félt… Sajnos az első pár napban eléggé depiztem, ezért egy picit elhidegült tőlem. Most egy másik fiú iránt érez valamit, de hozzám kötődik és szeretne barátnak megtartani. Hogyan tudnám én is itt tartani a kapcsolatot,esetleg visszaszerezni? Jelenleg élvezi a „szabad életét”, de nem lép senki felé. Milyen témákkal tudnám feldobni a beszélgetéseket, esetleg közeledni újra hozzá? Hogy tudnék közeledni? Ki vagyok fogyva a témákból, mert már eléggé kiismertük egymást...

2014. júl. 31. 18:07
 1/5 anonim ***** válasza:
ne akard visszakapni, ha csak barátként szeret, az nem lenne már az igazi
2014. júl. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gyenge vagy, hagyd őt.. visszaszerezni meg úgy, hogy minden kapcsolatot megszakítasz vele egy időre, és bemutatod az új énedet..
2014. júl. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szeret is meg nem is... Nem tudja ő se hogy mit akar, azt hangoztatja, hogy mindig ott lesz velem, hagyjam egy picit élni, közben aggódik miattam... Nem mond semmit, hogy szerelmes e vagy sem, inkább elfojtja és időt szeretne, mert nagyon kötődtem hozzá... Azt mondja idő kell neki, de legyek ott mint barát...
2014. júl. 31. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor ne vacakolj ezen,nincs sok értelme.Nem vesztesz sokat.Barátság?..ezek után vicces nem,ha más fiú iránt érdeklődik.
2014. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igaz... Szerintem szüneteltetem az egészet, ha hiányzom neki felkeres... Köszönöm a válaszokat!
2014. júl. 31. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!