Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy hódítsam meg a csajt? 19f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hódítsam meg a csajt? 19f

Figyelt kérdés
Van egy csaj, álom szép, csak az a baj, hogy teljesen megközelíthetetlen. Sznob társaságba van, idősebb pasikkal, akik sokkal gazdagabbak nálam. Sose volt még barátja, nem viselkedik kihívóan, de pont tudja, hogy kell az ujjaköré csavarni a férfiakat...tanácstalan vagyok Megőrülök érte!

2014. júl. 31. 23:04
 1/8 anonim válasza:
ha már a pénzesebb pasik után érdeklődik, akkor ott már problem van.. sajnos nem tudok tanácsot adni, mert nem vagyok az a csajozógép, de ha tetszik akor szerintem kezdetnek beszélgess vele, vagy legalábbb írj rá... mindenesetre drukkolok :D
2014. júl. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
randidrog, ez az egyetlen esélyed, esetleg időgép:D
2014. aug. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Előszőr is barátkozz össze vele. Ha ez megvan mindig találj ki történeteket amik menők és benne vagy. Aztán szard le és ő fog utánnad pitizni :D
2014. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
betegek:D
2014. aug. 3. 14:28
 5/8 Gabica12105 válasza:
Már nem azért, de hogy jön az ide, hogy gazdag pasikkal barátkozik és?? Nekem is van 3 olyan fiú haverom akiket nem mellesleg tesóimnak vélek, és hát gazdagok, de ez nem azt jelenti, hogy akinek nincs annyi pénze mint nekik az már szóba se jöhet. Amúgy én is ilyen vagyok,állandóan velük vagyok, de olyanok mintha a testvéreim lennének, az igazi tesómmal meg soha nem jövünk ki jól!
2014. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hívd el vacsorázni egy drága helyre:)
2014. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak add önmagad, ha lehetőséged van rá, bókolj neki. Ha pedig nem vesz észre, az már az ő baja lesz!
2014. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"álom szép"


A szepseg nem mindem, amugy semmi sem tart orokke.

Jo nem genyozok. :)


Senki sem potolhatatlan, lesz olyan is aki uberelni fogja ot;

Megorulni ne oruljel azert. xD

2015. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!