Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gáz ha ismerkedési fázisban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha ismerkedési fázisban elhívom a csajt hogy segítsen nekem ruhát venni?

Figyelt kérdés
Már kétszer randiztunk, szex még nem volt. Gáz lenne elhívni "plázázni". Jó izlése van, szeretném ha segítene venni pár ruhát. Ja és 23 vagyok. Haverjaim szerint ez tök gáz, nem a haverom a csaj, ne csináljam ezt
2014. júl. 21. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
na ez érdekel :D
2014. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy közös programnak jó szerintem, nem gondolom azt, hogy ez gáz lenne. 30N
2014. júl. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Gáz csak akkor lenne ha úgy is adnád be hogy mentek plázázni órákig. Elég ha annyit mondasz hogy kéne venned valamit el jön e veled.
2014. júl. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem sem gáz.
2014. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
44%

GÁZ! Elmondom miért:


Bizonytalanságot sugall a lány felé. Hidd el, én ezt a fajta jópofáskodást ("menjünk közösen ruhát venni") többször próbáltam már kapcsolatok különböző szakaszaiban.


Ha így adod elő a dolgot, akkor inkább azt hiheti, hogy egy bizonytalan ember vagy, aki még ruhát sem tud magának választani. Ha mindenképpen el akarod vinni, akkor se úgy add elő, hogy Ő SEGÍT NEKED ruhát választani.


Nem mondom, hogy mindig szopás lesz a vége, de 10-ből 9-szer ez nem sül el jól. Ne csináld inkább.

2014. júl. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Bizony jó ötlet, a próbafülke ezer csodálatos dolgot rejteget, nem ott kell sexelni ha nem akarsz, de képzeld el mikor nézegeti, hogy melyik áll jól neked a ruhák közül..

Ha a párom itthon divatbemutatót tart megőrülök érte, 33/NŐ

2014. júl. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6:

Jó, persze próbafülkébe elmenni kúrni teljesen más a kapcsolat egy későbbi, érettebb részében.


Azt is elő lehet adni jól is és szarul is, hogy a barátnőddel el akarsz menni ruhákat nézni. Csak a legtöbb férfi inkább szarul szokta előadni, ezért tanácsoltam, hogy inkább ne.

5-ös voltam.

2014. júl. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Sőt, szerintem jópofa "randi"ötlet. :)
2014. júl. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Oké, 7, igazad van,de ezen bepisiltem... :DDD " próbafülkébe elmenni kúrni":DDD


Hátha a legtöbb nem jól adja elő, nem jól adja elő, ha az én párom ruhát próbál az nekem nagyon izgalmas, én csak arra gondoltam nem effektív a k..rásra a fülkében, hanem képzelődésre adhat egy csajszinál okot, és esetleg ténylegesen beindítja a kapcsolatot, és utána persze lehet k..ni is... :DDD

2014. júl. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!