Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A párom a fejemhez vágta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom a fejemhez vágta, hogy nekem bizonyos helyzetekben többet jelent a pénz, mint a kapcsolatunk. Hogyan bizonyíthatnám be neki, hogy ez nem így van? Távkapcsolat.

Figyelt kérdés
Sajnos másik országban él mint én, és már gondoltam arra, hogy csak elmegyek hozzá. Konkrétan szakitott velem, szerinte kamasz vagyok, amin nem tudom mit ért.

2014. aug. 1. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk elmondanád, hogy milyen okból vágta ezt hozzád akkor jobban tudnánk segíteni hidd el.
2014. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kamu indok = másik nő
2014. aug. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hát, azt mondtam neki, mielőtt találkoztunk jó hosszu idő után, hogy nem skypon hiv és ez pénzbe kerül neki (amugy nem tudtam mit mondani metr zavarban voltam a munkatársaim előtt hívott), máskor meg azt mondtam neki mikor hazajöttem ebbe az országba, hogy jöjjön át skypera mert ott olcsóbb ez meg drága..

S belegondoltam ennyiben igaza van, hogy ilyet nem vághattam volna a fejéhez. Minden pasi ilyen érzékeny?

2014. aug. 1. 18:03
 4/16 anonim ***** válasza:
Kérj tőle bocsánatot, mondd meg neki, hogy nem akartad lehúzni őt pénzügyileg. Én nem akadtam volna ki, hogy Skype-on kellett volna folytattni.
2014. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem egyáltalán nem. Kamu indok!!!!
2014. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szerintem igaza van. Biztosan megbánthattam ahogy mondtam.
2014. aug. 1. 18:12
 7/16 A kérdező kommentje:

Most kicsit szomoru, vagyok, mert nagyon szeretném rávilágítani neki, hogy ez nem igy van, de egyelőre nem akarok kapkodni és feleslegesen költeni, ez baj?

S amugy meg, a kamasz dolgot nem tudom hova tenni. :(

2014. aug. 1. 18:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Ő hány éves és te?
2014. aug. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát én 31 vagyok ő meg mindjárt 27
2014. aug. 1. 18:33
 10/16 anonim ***** válasza:
Sajnos én is azt gondolom,hogy van valakije ott,egy pici hibát keresett,hogy lerázhasson.
2014. aug. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!