Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nálatok is előfordul, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok is előfordul, hogy egy bizonyos típusú külső sokkal jobban megfog a lányoknál? Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés

Engem például nagyon megfognak, sokkal könnyebben megtetszenek a rövid hajú(vállig v még rövidebb) lányok:)

18/F



2014. júl. 31. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
miért van ez? mert mindenkinek más a zsánere, az ideálja, mások az ízlések
2014. júl. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Persze..

Én pont a vállnál rövidebb hajú vagy szőke lányokat meg sem nézem, egyszerűen akarmilyen lehet nem fog meg, nem tekintek rájuk úgy nőkent.


Plusz a telt lányokat és a nagy melleket sem szeretem


Nem vagyok túl magas,176) de az átlagnál magasabb lányok tetszenek(170körül)


Azert van, mert ezt tartod vonzónak, ilyen az ízlésed..

Levezethetjük biolőgiailagis...az utódjaimnak valőszínűleg magasabb testalkatot képzelek el mint a sajátom, tiniként szenvedtem miiatta, biztosan a sötét hajat egészségesebbnek tartja és dominánsabbnak kevésbé betegesnek mint a világos hajúaka, mert a családomban azok betegestek és haltak koran mindig..ez mind biztos tudat alatt... CSAK most találam ki, semmi tudomanyos alapja mincs, de igaz hogy jó lenne agasabnak lenni, és a csaladban a szőkékkel csak a gind van, kivéve velem, pedig én is szőke vagyok)


A nők is így vannak..

Pl a feleségem magas174 barna erősebb csintú, de vékony..

Utálja, hogy magas, és világos szemet akar, a szőke tetszik neki., a csontozatát sem szereti..

Zsánere olyan mint én

Nem túl magas szőke világos szem, és nyúlánk testalkat könnyű csontszerkezet, keskeny csípő..stb

Ilyen vagyok, a csuklóm magasabb és izmos létemre keskenyebb, mint az övé..


Tehát szeribem ez biológia, ki milyen utódot akar tudat alatt( ez van bekósolva) olyan párt valaszt..

2014. aug. 1. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!