Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok akik egy olyan kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok akik egy olyan kapcsolatban vannak, ahol mar nem szeretnek igazan, de nem szakithatnak (bizonyos okolbol) azok, hogyan viselik el a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kevés ilyen tébolyult ember van, tehát nem itt kapsz rá választ .
2014. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bizonyos okokból? Pl.?
2014. júl. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kerida ***** válasza:
Körülmény függő.
2014. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 -=Koldus=- ***** válasza:

Ilyenkor szokott mindkét fél nyitott kapcsolatban lenni. Együtt vannak, de mind a ketten szeretőt tartanak.


2. válaszolónak:

Gondolom gyerek lehet a képben és azért.

2014. júl. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy a csaj apja segített felkészülni az államvizsgámra, cserébe elviselem a léhűtő lányát, aki se főzni, se szexelni, se beszállni a rezsibe nem akar, valószínűleg félre is kefél, de nem haragszok rá, mert én is, sőt a pasijának már meg is mondtam, hogy egy ilyen álomcsajra most csapjon le, költöztesse magához, az ilyen kis serény lánykák még az egész napi főzés után is szuperek az ágyban. Augusztusban költözik el.
2014. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pl. szülök miatt vagy mert fel az egyik fel, hogy megbantja a masikat ilyenekre gondolok...

Vannak itt ilyenek vagy voltak ? Ha igen akkor kerlek irjatok!

2014. júl. 16. 10:31
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerető tartása, megcsalás.
2014. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretem, akkor sem maradnék vele, ha gyerekünk van. Hat éves koromig éltek együtt a szüleim, és borzalmas volt. Sokkal jobb lett az életem a válás után, mert nem kellett a vutáik elől menekülnöm.
2014. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azzal sokkal jobban bántod a másikat, hogy érzelmek és szimpátia nélkül vagy vele. Mert minig csak lekoptatod, egyre agresszívabb leszel vele, stb.

A szakítás egyszeri nagyobb trauma, amit átlagos lelkiállapotú ember hónapok alatt ki tud heverni. Míg egy rossz kapcsolatban éveken/évtizedeken át szenvedhet mindkét fél.

Akkor melyik a nagyobb bántás?


Szülőknek semmi köze ahhoz. hogy kivel vagy együtt. Nem szükséges az engedélyük a párválasztásodhoz, nem kell tőlük engedélyt kérni, csak tényeket közölni.

2014. júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom...

Valahogy nincsen szivem szakitani a baratnömmel, abban remenykedem,hogy ö fog majd velem szakitani...

2014. júl. 16. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!