Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy volt közvetlen kollégá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy volt közvetlen kollégám, és az a bajom vele, hogy régebben irtóra tetszett, de inkább összevesztünk. Mondanátok nekem jeleket, amiből kiderülhet, hogy nem tetszem neki, vagy tetszem neki, vagy csak felhasznált a karrierben, vagy akármicsoda?

Figyelt kérdés
Ugyanis már nem a közvetlen kollégám, és alig látom, de már azt sem tudom, akarom-e a látni.Köszönöm

2014. aug. 1. 18:26
 1/2 Akomata válasza:
Nekem ha tetszik egy nő akkor megpróbálok valamiféle kapcsolatot létesiteni vele. Te esetedben nem mindegy hogy min, vagy miért vesztetek ösze. Elsőnek irj neki valamit, ami nem kettőtökről szól.
2014. aug. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sokat segített. Nem tudom, kamu volt-e az indok, amin összeveszett velem, és csak addig kellettem, amig valamit el nem ért. Köszi azért.
2014. aug. 3. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!