Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok. Eljutottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok. Eljutottam oda, hogy hajlandó vagyok beiismerni magamnak. Bár tudom, hogy nem leszünk együtt, mégis, sokkal könnyebb most így, mint mikor tagadtam. Ez normális?

Figyelt kérdés
2014. máj. 29. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, magad előtt felesleges letagadnod az érzelmeidet, az csak feszültséget teremt.
2014. máj. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha akarsz valamit?! Mondd meg!


Ne a csodára várj kérlek.

2014. máj. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy szerelmes vagy!És tudod:a remény hal meg utoljára...
2014. máj. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnétek együtt? 23/l
2014. máj. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bukor Peti ***** válasza:
ez jó, hogy beismerted magadnak. ha nem ismerted volna be, akkor nem hagyna nyugodni a dolog. ja és ne add fel még összejöhettek. csodák léteznek :-)
2014. máj. 30. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Honnan gondolod, hogy nem lesztek együtt?
2014. máj. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!