Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ha probléma van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha probléma van a kapcsolatotokban, azt miért a barátnőitekkel és nem a fiútokkal beszélitek meg?

Figyelt kérdés

Miért jobb kibeszélni a párotokat, és nem vele beszélni?


Amúgy a csajok a problémáikat a barátnőikkel beszélik meg egy kapcsolatban, ez általánosítható?



2014. aug. 5. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

A kérdés nagyon jó! :-)


Sőt ha megfigyeled a legtöbb kapcsolatban nem is tudnak egymással beszélgetni, csak működik a kémia, azaz dugnak, mint a nyulak, de ha van egy kis problémájuk, akkor a társuk lesz az utolsó, aki tudomást szerez róla... :-)

2014. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 de szívemből szóltál, abszolút nem tudnak beszélni inkább ez a gond.
2014. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én mindig a barátommal beszélem meg, bármi van, másoknak meg ha kérdezik se mondok semmit, max. annyit, hogy jól vagyunk meg ő is (a barátom) jól van, mert nem rájuk tartoznak a dolgaink. Szóval nem általánosítható...
2014. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem általánosítható......csak ehhez észben fel kell nőni, bár mivel lányokhoz címezted a kérdésed és nem nőkhöz így érthetőbb és valamelyest jogos is, de ettől függetlenül azért szerintem nem minden lány ilyen.

Az idő, tapasztalat, rutin, emberi kapcsolatok majd ráébresztik a fiatalabbakat is, hogy sokkal egyszerűbb, könnyebb és célravezetőbb ha a párjukkal beszélik meg, osztják meg a gondjaikat, bajaikat, mint hogyha a barátnőikhez "szaladnak" vele, de ehhez tényleg fel kell nőni :)

2014. aug. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Igen, többnyire mindig a kommunikáció hiánya a gond. De ez nem csak a lányokra jellemző, a fiúk még zárkózottabbak és szótlanabbak.

A megnyílást tanulni kell, és lehet is. Gyanítom ezek az emberek mind olyan családból jönnek ahol a problémák megbeszélése nem, viszont a szőnyeg alá söprés dívik.

2014. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%

Szerintem általánositható.

én legaláb is igy csinálom ,és azért mert megkérdezem a barátnőimet hogy ők mittennének.pll az osztálybol mindenki tudta hogy szakitani fogok a fiumal csak ő nem.de az a suliba is a legtöbben ezt csinálják.

2014. aug. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én el szoktam mondani amit gondolok. Mindenkinek kb. Szóval èr a kivételes szabály. Bnőmnek, haveroknak azt monfok el amit akarok. Nem hazudok. De nem is számolok be mindenről. Csak sok dologról. Most ezt a párkapcsolati dolgos izét hogy bnőkkel kitárgyaljuk az egy támpont. Hogy megerősítést kapjunk és ne futamodjunk meg. Amennyiben a segítő bnő nem akar kitolni velünk vagy nem butus. Ti meg szívtátok ha önállóan döntésképtelen a csajotok. Mást nem tudok mondani.
2014. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A párkapcsolati gondokat sose szoktam kibeszélni. Sem barátnővel sem mással. Viszont marha nehéz a problémáról beszélni ha a pasi annak létét is tagadja, és nem hajlandó semmiféle megbeszélésre. (vége is lett ő persze nem értette miért)
2014. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyakori probléma, de nem csak a nőknél. A barátom (épp ezért is már volt barátom) folyamat a barátaival beszélte meg a problémáinkat. Ez két okból is gáz. Szubjektív a sztori amit előadott nekik, ők pedig ezek alapján teljesen megutáltak és olyan tanácsokat adtak neki ami miatt tönkre is ment a kapcsolatunk. Ráadásul azt erősítették benne, hogy minden esetben én voltam a hibás. Milliószor kértem, hogy ha problémánk van akkor először velem beszélje meg, mert én sem rohanok a barátnőimhez segítségért, elvégre felnőtt emberek vagyunk. Gerinctelen dolognak tartom és azt gondolom, hogy az ilyen lányok, fiúk nem érettek a komoly kapcsolatra.

21/L

2014. aug. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Frappáns zárómondat a kérdésre utolsó válaszolónál: "az ilyen lányok, fiúk nem érettek a komoly kapcsolatra."
2014. aug. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!