Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Régóta együtt lévő párok! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régóta együtt lévő párok! Mi volt a legnagyobb probléma a kapcsolatotokban, amit sikerült megbeszélnetek és megoldanotok?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok!

2012. júl. 14. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Hogy megnézzük-e a kínai nagyfalat

31F

27L

2012. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Illegális dolgot tett, túléltük, szörnyű szex, megbeszéltük, állandó féltékenykedés, megbeszéltük,

18/L

2012. júl. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindennévfoglalt? ***** válasza:
55%

Szerintem írd le, hogy mi a gond, akkor talán konkrét választ kapsz, hogy hogyan lehetne megoldani :)

29F

2012. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A párom merevedési zavara.


39/N

2012. júl. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Röviden;megcsaltam(hosszú sztori,piáltam,csúnyán átvertek stb-stb).Pár hónapra rá kikészült,leitta magát,még idegesebb lett,rámászott egy csaj... Annyit kérdeztem,most már megtud-e érteni engem. Mindketten átéltük mindkét oldalról a helyzetet,és amikor ő is hibázott kitisztult a feje,végre teljesen megtudott bocsátani nekem. Azonnal megbocsátottam neki én is,másra sem vágytam már a sok szenvedés után, mint hogy rendbe hozzuk a kapcsolatunkat.Innentől már csak felfelé vezetett az út.


Aztán ott vannak még a szülők akiknek nagyon nincs ínyükre,hogy mennyire szeretjük egymást,próbálják kiiktatni a találkozásokat ahogy csak tudják. Sajnos erre nem igazán találtunk megoldást,sokszor titokban találkozunk,mást nem tudunk.


Ott volt még a depresszióm,rengeteg veszekedés,sírás,szenvedés után de a barátomnak köszönhetően (persze én is kellettem hozzá) kimásztam belőle.Nagyon nehéz időszak volt,néhányszor visszaestem,de most már minden jó. Sok keserűséget vitt a kapcsolatunkba,de sosem menekültünk a problémák elől,valahogy mindig megoldjuk őket.Voltak rossz szokásaim,csak annyit kellett mondjon,hogy ha még egyszer rosszat teszek ne számítsak rá hogy néhány héten belül egyáltalán beszélni fogunk. Taplóságnak hangozhat,de másképp nem tudtam volna leszokni. Neki sikerült rendbe tenni engem.Finomabb módszerrel nem ment volna neki,soha nem haragudtam rá ezért a kis fenyegetéséért,mindig láttam a szándékait.


Kapásból ezek a dolgok ugrottak be -amikről egyébként külön-külön egy kisebb regényt tudnék írni- .


Jelenleg is vannak nehézségek,de a sok szörnyű dolgon már túl vagyunk,egyre inkább kezd visszatérni a rég nem látott rózsaszín köd. Szeretem őt,és kétségtelen,hogy ő is engem.Mindketten követtünk el kisebb-nagyobb hibákat,a megoldás pedig a legtöbb esetben nem volt más,mint a megbocsátás,a törődés,a józanság. Ahelyett hogy elmenekültünk volna a problémák elől,rendbe hoztunk mindent,bár sokszor vért izzadtunk érte. Ez van,képtelenek vagyunk egymás nélkül meglenni. =)


16/L

2012. júl. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cica15 válasza:

Féltékenység.. és a bizonytalanság. Ő féltékeny volt a barátaira mert mindig megnevettettek és kételkedett magában,de megbeszéltük( nem merte elmondani h féltékeny így végig tagadta) és a bizonytalanság pedig abból adódott hogy nem egy nagy érzelmeit kimutató srác én pedig úgymond szerettem volna azt. viszont tudod milyenek a lányok félnek elhinni saját maguknak ,hogy a párjuk szereti. de ezt is sikerült megbeszélnünk

:)


16 L

18 F

2012. dec. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

jézusom.. komolyan a 16-18 évesek válaszolnak?

lol


[link]


"régóta"

"probléma"

2013. febr. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Exekkel való beszélgetés, lájkolgatás, képcsere, illetve az állandó értelmetlen telefonnyomkodás. Reggel kipattan a szeme és már nyomja az instát stb. Ezek okoztak köztünk konfliktust.
2021. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!