Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nálatok milyen problémák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok milyen problémák fordultak elő szülés után a kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Az is érdekelne, szülés előtt is voltak-e már jelei ezeknek a problémáknak, és hogyan sikerült megoldani őket.

2013. aug. 24. 22:54
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
31%

Kevesebb sex :(

32/ f

2013. aug. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
86%

Mivel otthon voltam, az otthoni munkákból elkezdte teljesen kihúzni magát. Korábban közösen csináltunk mindent.

Amíg otthon voltam, el is fogadtam, hogy oké, megcsinálom amit kell, ő úgyis távol van 8 órát, bár kezdett zavari, hogy neki a 8 órás munka után van pihenője, én meg 24 órás ügyeletben vagyok.

A bomba akkor robbant, amikor visszamentem dolgozni, így a munka mellett nekem jutott a gyereknevelés és a házimunka, mert ő megszokta, hogy neki nem kell otthon semmit csinálnia. Kértem, könyörögtem, próbáltam megbeszélni, utasítottam, sírtam, soha semmi nem vált be. Amikor meg már olyan voltam a fáradtságtól mint a mosott sz...r, akkor persze hogy nem volt kedvem őt felizgatni meg lelkesen ráugrani. Nekünk akkor kezdett csökkenni a szex, nem szülés után (utána 2 hónappal beállt a régi "rend").

Úgyhogy ennek szülés előtt nem volt jele és nem is sikerült megoldani. Ő a problémát úgy próbálta megoldani, hogy féltékennyé tesz, én rájövök, hogy nem akarom elveszíteni és akkor majd teperek érte meg körbeugrálom, ehelyett azt mondtam, hogy egy ilyen férfiért én nem küzdök, mehetsz... Volt még pár csatánk, a vége válás lett.

2013. aug. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
74%
1: Te mennyit segítettél otthon, hányszor vetted át a gyereket, hogy menjen kikapcsolódni, fodrászhoz, hányszor mosogattál, porszívóztál ki, hogy ne legyen hullafáradt?
2013. aug. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
39%

Mar nem kivantam, meg valtozott a teste.

Nem hizott sokat, csak lent olyan tag lett es sajnos nem elveztuk sem o sem en.

Probalkoztunk de nem sok sikerrel.

Megcsaltam rajott elhagyott.

2013. aug. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
87%
Kedves egyes, én a női oldalról írok, nálunk is kevesebb a sex, pedig nagyon kívánnám....ház ez van, marad a bánatevés. Amúgy klappol minden, szuper családapa, szerető férj:)
2013. aug. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
87%
Nem sokat híztam, de szinte mindet leadtam, időnk pedig van egymásra, császároztak így megőrizhettem a ruganyosságomat is:) mégis...:/
2013. aug. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
86%

4: " Mar nem kivantam, meg valtozott a teste. "


Akkor ugye azt is elfogadhatónak tartod, hogy egy nő más fütyi után nézzen ha egy férfinek potenciagondjai támadnak (kora vagy betegség miatt), kopaszodik vagy pocakosodik?

2013. aug. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
39%

Csak a gyerekkel foglalkozott a nejem. A teste is megváltozott és én nem abba az új testbe szerettem bele. Vita vita hátán szülés után, meguntam, ezért elhagytam. A gyerekvállalá a legjobb kapcsolatokat is megrontja. Ezek után maximálisan ellenzem a gyerek témát. A nőkből a legrosszabbat hozza ki. De a férfiakból is.


34/F

2013. aug. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:

4

Azért lehetett volna benned annyi tisztesség, hogy eléállsz és elmondod, ez neked nem jó, és utána keresel mást, de gondolom, ez így kényelmes volt, és könyörgöm, hát a gyermeked anyja...

De gondolom, ebből megtanultad, amit kell, bármi is legyen az számodra.

És köszönöm a válaszod, őszinte voltál, ment a zöld.

2013. aug. 25. 00:13
 10/53 anonim ***** válasza:
61%
8-as, te egy igazi barom vagy. Szülés után még jó hogy nem te leszel az első, és még jó hogy megváltozik egy nő. Időt kellett volna adni neki, ha már egyszer közösen vállaltátok azt a gyereket, nem csodát várni tőle. A gyerekeddel legalább foglalkozol, vagy csak egy felesleges nyűg amit a hisztis, bolond exed varrt a nyakadba?
2013. aug. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!