Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bevalljam neki, még akkor is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy.tanacstalan.lany kérdése:

Bevalljam neki, még akkor is ha elmegy külföldre?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A nyár elején szakítottam a barátommal akivel sokat voltunk együtt.Aztán a barátnőm megismertetett egy fiúval,akibe éreztem valami különlegeset már az első pillanattól fogva...kapcsolba lettünk és kb 2 és fél hétig együtt voltunk.A szüleim miatt szakítottunk,mert nem tartották "jó fiú"nak...amolyan első ránézésre megítélés volt.A szüleim jobb otletnek tartották,ha kibékülök az exszel és a legjobb barátnőm is mondta,és rájöttem hogy igazuk van,mert abból a kapcsolkatból sokkal komolyabb is lehet a jövőben,de a másiknak nem volt jövője...kibékültünk.A 2 hetes kapcsolatból a fiú azt hiszi hogy nem is szerettem mert hogy hamar kibékültem az exszel és hogy hazudtam neki egész végig...pedig szerintem beleszerettem.Érzem hogy fontos nekem...még mindig beszélgetünk..persze barátilag...mert tudjuk hogy nem lehetünk együtt...rosszul érzem magam attól,hogy nem hisz nekem...mert hogy ha annyira szerettem volna,ahogy mondtam,akkor nem békültem volna ki olyan hamar az exszel...valami magyarázatot kell adjak!De nem tudom hogy hogy mondjam el neki,mert muszály megtudnia,mielőtt kimegy külföldre dolgozni.Kérlek segítsetek!!!

2014. aug. 6. 23:11
 1/10 ameoland ***** válasza:
ezt linkeld be neki,és a lelkiismereted tiszta.
2014. aug. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nemhiszem hogy elhinné,de megpróbálhatom...
2014. aug. 6. 23:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt meséld el neki is, amit ide leírtál. Ha meg nem hisz neked, akkor meg ez van, nem tudsz vele mit csinálni....
2014. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 October15 ***** válasza:
Már megválaszolták. Bár a belinkelés azért meredek lenne :D
2014. aug. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hát gratula a szülőknek! Sajnálom, hogy ilyen szüleid vannak...biztos fingjuk sincs a szerelemről...elég borzasztó lehet így élni, de attól, hogy ők nem ismerték meg az igaz szerelem érzését, még nem kéne megakadályozni azt, hogy te boldog lehess...!!! Az, hogy a szüleid féltenek az új sráctól, mert első ránézésre "nem tűnik jó fiúnak", de arra már nem veszik a fáradságot, hogy esetleg megismerjék...hát szintén egy negatív pont a szülőknek...mert más az, hogy ha veszik a fáradtságot arra, hogy megismerjék, és az alapján ítélik meg úgy, hogy nem hozzád való...arra azt mondom oké, egy normális szülő félti a gyerekét...na de csak ránézésre?! Milyen felszínességre vall?! Milyen példát mutatnak neked?!

És ez csak az egyik fele...MI AZ, HOGY JOBB ÖTLETNEK TARTOTTÁK HA KIBÉKÜLSZ AZ EX BARÁTODDAL? Hogy merészelnek ilyen tanácsot adni?! Az, hogy a barátnőd is ezt mondta, oké, hisz annyi idős, mint te, hasonlóan kevés élettapasztalattal...na, de hogy felnőtt emberek a tizenéves lányuknak logikai szempontból tanácsolják azt, hogy kivel járjon, hát ez gyomorforgató...

Tudod mit mondj a fiúknak? Az exnek azt, hogy azért békültem ki veled, mert logikus lépésnek tartotta a környezetem, az újnak meg azt, hogy azért lett vége, mert így gondolta a környezetem, én meg befolyásolható vagyok, és azt csináltam, amit mondtak!


U.I.: Ilyen szülőket az ellenségemnek sem kívánnék...sok szerencsét az élethez...

2014. aug. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi,van benne igazság.De a sors majd eldönti,hogy mi legyen a jövő.A szülők mindig jót akarnak,mégha sokszor rosszul is döntenek :)
2014. aug. 7. 00:04
 7/10 A kérdező kommentje:
egyéb tippek?
2014. aug. 7. 06:36
 8/10 anonim ***** válasza:
"Ha szerelmes vagy két emberbe, a másodikat válaszd. Hisz ha eléggé szeretted volna az elsőt, nem szeretsz bele a másodikba,, Vondd le a tanúlságot.
2014. aug. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. aug. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagytok normálisak... egyrészt otthagysz valakit bizonytalanért, ez debilség főleg egy barátnő "tanácsára" gyakorlatilag, aztán miután a második srác bedőlt annak h szereted hirtelen közlöd szüleid miatt h mégse bocs, persze eddigre már az ominózus bnőd is így gondolja jónak, h a másodikat hagyd ott, jogos ha a második fószer kiakad, de az is biztos, hogy az első helyében ki sem békültem volna veled, döntésképtelen, köpönyegforgató,senkiházi banda vagytok...mindenki mintha megakadt volna valahol ott a 14-15 éves kor táján ebben a történetben.
2014. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!