Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi kimegy 3 hónapra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi kimegy 3 hónapra külföldre, hazajövetel nélkül, mekkora az esély elhidegülésre, esetleg megcsalásra?

Figyelt kérdés
Tudom, minden férfi más és más, ahogy minden kapcsolat is. Ez egy stabil kapcsolat, 2 éve tart. De ha van valakinek személyes tapasztalata, kérem írja meg.
2014. júl. 27. 19:51
 1/10 anonim ***** válasza:

ha okés a kapcsolat akkor kibírja

meg van skype

sms

stb

2014. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Különlegescsajszi ***** válasza:
0%
99%! Ne haragudj,de elég sok! A párkapcsolatok több mint fele pont ebbe bukik bele,sok azért nem vállalja külföldet,és talán jobban is teszi.!!. Aki itthon nem él meg,az máshol sem! És ha nagyon szeretik egymást,akkor ne is menjen ki csak az egyik fél,vagy ha annyira menni akar,akkor vigye a másikat is! Több a pénz is! És több szem többet lát!;-)
2014. júl. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3 hónap nem olyan sok idő, hogy ne lehessen megcsalás nélkül kibírni.
2014. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Te tetted fel a másik kérdést is?
2014. júl. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Különlegescsajszi ***** válasza:
most olvastam,hogy csak 3 hónapot töltene külön tőled! Nos,ez még nem sok! Sem a megcsalásra és az érzelmi eltávolodás talán így nem jöhet még szóba szerintem! És írod,hogy 2 éve vagytok együtt..! Hát ha nem bírja ki ezt a 3 hónapot,hogy ne csaljon meg,akkor ez nem valami erős kapcsolat,legalábbis az ő részéről! De ez ember függő is ez az egész,és neked kell jobban tudnod,hogy milyen a pasid! Sok sikert! ;-)
2014. júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Különlegescsajszi ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baj!:) hali.
2014. júl. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
pontosan 13.42%, más források szerint esetleg 12.57%, aránylag megbízható tanulmányok mondják ezt.
2014. júl. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Megbízol benne alapvetően?
2014. júl. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, megbízom benne. Egyelőre sms-ezünk, néha telefonálunk 1-2 percet a hang miatt. És ha lehetősége van, chatelünk. Tehát a kommunikáció adott. Egyik kommentelőnek válaszolom, hogy nem tudom, milyen másik kérdést említett, nem én tettem fel. És igaza van annak, aki azt mondja, ha nem bírja ki, akkor nincs is értelme az egésznek.
2014. júl. 27. 20:32
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha bízol benne, akkor mindegy, hogy megteszi-e vagy nem, ugye?
2014. júl. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!