Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeressek ki belőle vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeressek ki belőle vagy próbálkozzak?

Figyelt kérdés
Már egy-két éve, hogy nagyon tetszik egy osztálytársam. Írtó helyes, vicces, sportos stb. XP... Szoktunk hülyéskedni meg beszélgetni... Csak az a baj, hogy szerintem nem jövök be neki ... inkább a maga mutogatósokra bukik -.- ... és hát néha van, hogy elég bunkón viselkedik (még velem is). De akárhányszor megharagszom rá, vagy úgy döntök, hogy végeztem vele, mindig "megbocsájtok". Olyan aranyos mikor nevet, meg mikor a nevemet mondja vagy a szemébe nézek, akármennyire is haragszom rá hirtelen minden harag elszáll. De gondolom, hogy ebből az ő részéről semmi sem lesz, én meg nem akarom magamat áltatni, ráadásul jövőre már gimibe megyünk és nem fogom látni talán soha és félek hogy nem fogom elfelejteni ... vagy mi van ha soha többé nem tetszik senki más? ... Nem tudom hogy most kérdezzek rá, hogy lehet-e köztünk valami, vagy inkább próbáljam elfelejteni és próbáljak kiszeretni belőle??? Mit tanácsoltok? És ha valamelyiket tanácsoljátok akkor lécci azt is írjátok le hogy hogy csináljam!! Köszi előre is. :))

2013. ápr. 9. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:

"Soha többé nem tetsik senki más.."

Ez 14 évesen kicsit korai lenne:D

2013. ápr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, hidd el a gimiben lesz elég sok helyes srác tudsz majd válogatni :D Amúgy ha jó haverok vagytok, szerintem ne rúgd fel ezt, mert ha összejöttök utána tuti h nem lesz ugyanolyan.. főleg mivel mentek gimibe :)
2013. ápr. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy még rengeteg helyes fiúval fogok találkozni... csak egy a baj... pl akárhányszor sétálok az utcán a barátnőimmel és hirtelen szembe jön velünk egy tök helyes srác( vagy akár több), mindig át fut az agyamon, hogy az osztálytársam sokkal helyesebb és olyankor folyton az ő arca ugrik be ... a többi barátnőim meg ilyenkor értetlenül állnak a dolog előtt, hogy hogy nem tetszenek nekem az ilyen helyes srácok... Mi van ha a gimiben is ez lesz... mi van ha mindig a régi osztálytársamra fogok gondolni?
2013. ápr. 9. 22:19
 4/6 anonim válasza:
Hú, de durva, mintha mindezt én írtam volna.. Esküszöm, én is ugyanebben a helyzetben vagyok. :/ Én is jövõre megyek mas suliba, s o meg nem az enyembe jon, szoval kb en is azt hiszem, h soha tobbe nem fogom latni, s nem fogom tudni kiverni a fejembol.. De, megfogadtam, h most mar megprobalom elfelejteni, meg aamig vele egy osztalyban vagyok, h lassam sikerul-e, szept-ig, mikor mar ugysem fogunk talalkozni. Persze, h nehez, hisz annyiszor mosolyt csal az arcomra es minden nap talalkozok vele, de semmi sem lehetetlen..Ugyhogy neked is azt ajanlom, jarj nyitott szemmel, lehet talalsz egy meg jobb sracot, aki utan nem neked kell majd varnod, hanem jonni fog magatol ;) :* P.s bocsi h ilyen hosszu lett :D
2013. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:DD ... rokon lelkek XD ... hát igen ... nehéz ez így :)
2013. ápr. 10. 21:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Hidd el elmúlik :) Én is voltam szerelmes anno általánosban méghozzá annyira hogy azt hittem nem bírom ki.. állandóan bőgtem stb:D aztán gimiben tényleg minden más lett...
2013. ápr. 11. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!