Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés

van egy lány, halálosan szerelmes vagyok belé már egy éve, a lelkem eladnám érte, de friendzone, más pasival van. és már "kezdek" lelkileg nagyon tönkre menni a tudattól hogy más csókolja, más öleli stb... szeretnék a barátja maradni mert csodás a barátságunk végleg nem búcsúznék el tőle, de ez a szerelem a sírba tesz.

mit tehetnék? próbáltam mást keresni de más mellett is csak rá vágytam mindig..



2014. aug. 7. 00:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
22%
Vdoka,bomba,cataflam.
2014. aug. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Velem is ugyanez van. Mondjuk szakított a barátjával és tudja h mit értek.

próbálkozok már egy ideje és nem utasít el inkább még felejti elfelé az előző kapcsolatát.

én is csak akkor mondtam el mikor a lehető legjobb volt a barátságunk és így már azért sem veszthetek semmit mert sztm ma

2014. aug. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
már megszeretett annyira h ezt a barátságot ezután is akarja majd
2014. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg nincs más megoldás, mint megszakítani vele a kapcsolatot! Figyelj, szerintem nem érdemli meg, hogy ennyire nagyon szeresd!!! Éppen ezért, inkább barát se akarjál lenni, mert amíg az maradsz, addig a büdös életben nem fogsz tudni túllépni rajta és csak szenvedni fogsz! Ha viszont nem találkozol már vele, nem is írogattok egymásnak, egyszóval megszűnik minden érintkezés, akkor idővel egyre jobb lesz, hidd el! És találni fogsz egy olyan lányt, aki megbecsüli, hogy szereted és jól bánsz vele! ;)
2014. aug. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Ismerős érzés kb 2 hónapja velem is ezvolt.Ezen csak a nélküle eltöltött idő tud segíteni.Sokmindent probáltam énis de még mindig nagyon szerettem.Ugyanúgy barátok voltunk csak :( foglald el magad pl valami kemény fáraszto edzéssel ;)
2014. aug. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
azt csinálom :) néha segít, de ezelől nem lehet mindig elmenekülni, mégha fáj is, de nem élek azzal a tudattal hogy milett volna ha...(pl kicsivel tovább kitartok mellette, nem hagyom el és a végén megkapom) azzal a tudattal talán mégrosszabb lenne élni.
2014. aug. 7. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!