Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Légyszives nézzétek meg mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszives nézzétek meg mert nagyon fontos. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel szerelmesek vagyunk egymásba, de nagyon. Skypen szoktunk beszélni minden nap nagyon sokat. Még egyszer sem találkoztunk személyesen de nagyon szeretjük egymást, és nagyon szeretnénk találkozzni, de nem tudjuk hogyan. Van valami jó ötletetek? Ő nemsokára 15 éves én pedig 14 éves vagyok.


Legyetek szíves normális, hasznos válaszokat adni mert ez nekünk nagyon fontos.


Ui.: Több mint 200km van közöttünk



2014. aug. 7. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Láttál már róla képet?

Mikrofonon beszéltetek?

Nem változtatta meg a hangját 1 programmal?

2014. aug. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 KnightBalazs ***** válasza:
A legenda szerint léteznek távkapcsolatok bár ez lóf.sz. A legenda továbbá úgy tartja létezik vonat-kocsi és még más olyan dolog amivel utazni lehet...
2014. aug. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hogyan néz ki mert kamerával szoktunk beszélni.
2014. aug. 7. 20:22
 4/20 A kérdező kommentje:
Tudom hogy hogyan nez ki mert kamerával szoktunk beszélni.
2014. aug. 7. 20:22
 5/20 anonim ***** válasza:

Nah tehát. Még nem találkoztatok, de nagyon szerelmesek vagytok egymásba. De nagyon!

Az hogy a jó égbe????? Ilyen könnyen lesz az ember szerelmes?

Diákok vagytok, 200 km-re kb 3000 ft-ból meg lehet oldani az utazást vonattal, busszal.

2014. aug. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Csak abban a bizonyos legendában az nincs bent hogy 15 és 14 évesek vagyunk és a szüleink nem engednek utazni:(
2014. aug. 7. 20:24
 7/20 anonim ***** válasza:
annyira nem lehettek szerelmesek, mert akkor már taliztatok volna.. ennyi..
2014. aug. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 KnightBalazs ***** válasza:
A legenda szerint a fatöküek meg a köcsögpityuk üljenek otthon s vidizzenek egymással...
2014. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretnénk találkozni de nincs rá mód:(
2014. aug. 7. 20:25
 10/20 anonim ***** válasza:
ez csak kifogás hogy nem engednek el, 15 évesen már lehet menni diákmunkára.. ne rinyálj.. Ha annyira szeretnéd, már kikoldultam volna mástól főleg a diákjegy elég olcsó így is..
2014. aug. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!