Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Légyszives nézzétek meg mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszives nézzétek meg mert nagyon fontos. Van ötletetek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel szerelmesek vagyunk egymásba, de nagyon. Skypen szoktunk beszélni minden nap nagyon sokat. Még egyszer sem találkoztunk személyesen de nagyon szeretjük egymást, és nagyon szeretnénk találkozzni, de nem tudjuk hogyan. Van valami jó ötletetek? Ő nemsokára 15 éves én pedig 14 éves vagyok.


Legyetek szíves normális, hasznos válaszokat adni mert ez nekünk nagyon fontos.


Ui.: Több mint 200km van közöttünk



2014. aug. 7. 20:19
1 2
 11/20 KnightBalazs ***** válasza:
Én elszüknék a fa.szamba!
2014. aug. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
ilyen fiatalon nem ajánlott a távkapcsolat.. majd ha lesz saját pénzed s tudod fizetni az utazást+tásait.. mivel 18 alatt vagy még gyereknek számítassz
2014. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Van amiből futja az utazásra. Csak anyámék nem engednek el Pestre:(
2014. aug. 7. 21:28
 14/20 anonim ***** válasza:
Nincs tesód esetleg, akivel mehetnél pl? Ha ők mondjuk nem akarnak utazni?
2014. aug. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi olyan nehéz ebbe:

Elmész reggel, azt mondod, hogy a haverodhoz mentél át, majd este jössz..

És felmész Pestre, de ők azt hiszik, hogy a haverodnál vagy.

2014. aug. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
De nincsenek ebben a városban haverjaim. Haverok vannak Brooklynban, Veszprémben, Malmöben és Sint-Gilesse-Waas ban.
2014. aug. 7. 22:25
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Te elmeroggyant, egy 14 évet ne buzdíts arra, hogy szökjön el otthonról a szülei tudta nélkűl. Normális vagy?

Kérdező, 200 km nagyon sok, főleg ilyen fiatalon. Keress közelebbi szerelmet, sajnos sok esélye ennek a kapcsolatnak nincs.

2014. aug. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Igyekszek itteni lányokkal is ismerkedni de Ők nem olyanok mint a Szerelmem. Nem tudok nélküle meglenni:(
2014. aug. 7. 23:42
 19/20 anonim válasza:
Szerintem várjatok. Beszélgessetek tovább skypeon aztán ha később még mindíg ennyire komoly a dolog akkor beszéljetek a szüleitekkel és keressétek az alkalmat hátha valahogy közelebb kerültök egymáshoz. :)
2014. aug. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem várj! Egy év múlva már lehet, hogy elengednek, és ha addig még szerelmes leszel belé akkor cselekedj! :)
2014. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!