Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van akinek ebből tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek ebből tartós kapcsolata lett? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy kapcsolatom már 8 hónapja. Ennyire még soha senkit nem szerettem!

De nem ez a lényeg.. Van másik kapcsolata, amit egyelőre még nem hagyhat ott egyéb okok miatt. De! Tudom, hogy szeret és amit csak tud, még így is megtesz értem. Lehet lehurrogni, hogy hazudik és kihasznál, de miért tenné? Hozzá teszem, hogy közel 300km van köztünk, de sokat van itt a városban a munkája miatt.

A kérdésem pedig az, hogy van itt más is aki fiatalon így lett őrülten szerelmes egy férfibe, akivel később minden összejött, amit szerettek volna?



2014. aug. 8. 13:45
 1/3 anonim ***** válasza:
reméltem h lesz több is belőle, de végül maradt a párjánál...
2014. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért tenné? Mert 300 km-re dolgozik az otthonától és kényelmes neki ott is tartani egy nőt.


Persze lehet nem így van. Mindenesetre szerintem olyan nincs, hogy valaki nem hagyhat ott egy kapcsolatot "egyéb okok miatt".

2014. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csúnyán át vagy verve.

Te vagy a hétköznapi maca, az otthoni meg a hétvégi.

Ne légy már naiv. Ez ennyire egyszerű.

2014. aug. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!