Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire gáz, ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha a barátom nem köszöntött fel névnapom alkalmából?

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem nagy dolog, egyszer én is elfelejtettem a barátnőm névnapját. Egy szülinap elfelejtése hamarabb okozhat fejfájást.
2014. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagy gáz. Bár vannak emberek, akiket a dátumok nem igazán érdekelnek, közöttük engem is. Nem tudom megjegyezni, kinek mikor van a szülinapja, névnapja. Ezért van felírva telefonomba, hogy ne felejtsem el. De ez nem mentség. Neked fontos ez a nap és ő elfelejtette.
2014. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez még megbocsájtható, azért nem nagy dolog.
2014. aug. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha régóta együtt vagytok,és tudja,mikor van,plusz máskor megköszöntött,akkor elég bunkó dolog tőle.Más esetben viszont lehet,hogy csak megfeledkezett róla,vagy máskor akar felköszönteni.
2014. aug. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 supra01 ***** válasza:
74%

Szerintem semmilyen évforduló elfelejtése nem nagy dolog.

Csak szeressen és velem akarja leélni az életét.

Nagy ívben lesz arom, ha bármit is elfelejt!

Jajj de nagy dolog már, egy névnapot elfelejt! És mi van akkor? Nem csókolt meg aznap édesen? Nem mondta hogy szeret? Nem ébredt melletted? Nem nevetett veled? Nem nézett csak úgy rád, szerelemesen?

Na akkor meg mit akarsz?

2014. aug. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég gáz... nekem is nemrég volt a névnapom és azon filóztam fel fog-e köszönteni barátom. úgy voltam vele, hogy a névnap annyira nem nagy cucc, de aztán eszembe jutott, hogy én is fontosnak tartom a hozzá kapcsolódó dátumokat, így azokat képtelen vagyok elfelejteni
2014. aug. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Velem is megesett már nem egyszer, hogy elfelejtette. Elintéztem azzal, hogy fiú, persze szóltam neki, de azért nem rendeztem jelenetet.
2014. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az 5-ös véleményén vagyok én is. Nem nagy dolog szerintem. Az se lenne gond, ha a szülinapomat felejtené el a párom.
2014. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg baj. Annak a jele, hogy nem foglalkozik veled eléggé.
2014. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem is nagyon gáz.
2014. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!