Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Friss párkapcsolat és társaság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss párkapcsolat és társasági élet hogy egyeztethető?

Figyelt kérdés
Lényeg: szingli vagyok egy ideje, a párom sok év után elhagyott. Visszatért belém az élet szerencsére, jó ideje nagyon intenzív partyarc életet élek. Haverok, csajoknak csapom a szelet, bár zéró sikerrel. Eddig. Most összejöttem egy nővel, akivel úgy tűnik komoly párkapcsolat lesz. Nem akarok beleesni ugyanabba a hibába, mint az előzővel, hogy a nagy szerelem miatt leépüljön a baráti kör, hogy megváltozzon az életvitel. Nem akarok visszapunnyadni a TV elé, nem akarok papucs lenni, nem akarok kimaradni a társaságból. Szerencsére az új barátnőm azt mondja, hogy nem is akar leválasztani. Csakhát láttam én már karón varjút. Az előző is így kezdte, aztán birtokon beleül más volt. Nem akarom elcseszni, nem akarok egy lúzer papucs tutykómutykó lenni :) Ki hogy csinálja?

2014. aug. 9. 08:21
 1/3 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Szerintem az első pár hónapban menjetek együtt bulizni. Ismerjétek meg egymás baráti társaságát, később meg lehet menni külön is bulizni.
2014. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen: nekem egyik sincs.
2014. aug. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha valaki szerelmes, akkor nem tesz fel magának ilyen kérdéseket.Lehet, ez a nő sem az igazi. Várjál egy igazi szerelemre, és akkor nem fognak hiányozni a bulizások. Persze a baráti kör az más, az maradhat, de egy baráti társasággal két vagy három pár együtt akár biciklitúrákra is elmehet, vannak más kikapcsolódási, és a barátságot ápoló programok.
2014. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!