Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ex vagy next? Mikor nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex vagy next? Mikor nem tud az agy és a szív együtt dolgozni.

Figyelt kérdés
Erre még énsem tudom a választ :/ tanácsokat viszont elfogadok. több mint fél éve vagyok együtt a párommal. A elején minden jo volt, az a tipikus megfelelek a másiknak és a szép oldalam mutatom dolog. Pont egy nehéz kapcsolatbol jöttem ki, ahonnan segített felállni. Ezért hálás is vagyok/leszek neki. De. Hónapok teltek ő pedig teljesen más lett. Nem a az ember akit megismertem. Állandóan bunko, alig beszél hozzám. Oké tudom h munka meg minden. De attol még nem kell hanyagolni a másikat. Nagyon nehéz vele. Szinte alig ismerem. Olyan mindtha egyedül lennék. Talán az is közre játszik, hogy tudja jol, hogy van egy régi szerelmem akit a mai napig nem hevertem ki. sokat gondolok rá. Még mindig. és nemtudom h mit csináljak. Tartjuk a kapcsolatot azóta is. Lassan 4 éve. Neki is volt barátnője azóta és nekem is barátom. De őse talált senki olyat és énsem. Lehet azét mert ő az igazi. Ő volt az a tipikus szerelem első látásra. Ránéztem és szerettem. Lassan 1 éve nem láttam személyesen. De amikor utoljára láttam olyan mintha égtem volna. Mint amikor elöször találkoztunk. Ugyanaz a tétovázás, ugyanaz a zavar, ugyanaz a szívsajdulások. A mostani párom pedig . Nemtudom. Erős nő vagyok. , sokan mondták már. Mert sok nehéz kapcsolatom volt. Verések, csalások, stb. de ő nagyon nehéz. Lelkileg visel meg. De nemtudom h mit csináljak. Tudom, hogy szeret. én viszont ezek miatt a dolgok miatt nem, hogy bunko, stb. mit tegyek? :/

2014. aug. 10. 13:52
 1/5 A kérdező kommentje:
.
2014. aug. 10. 13:57
 2/5 pistamegmondja válasza:

Személyes véleményem ami nem megy az nem megy felesleges erőltetni a dolgot.

A saját boldogságod ne áldozd be azért mert úgy érzed hogy ő szeret.

2014. aug. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sokszor érzem én is úgy, hogy újrakezdeném az exemmel, mert ő az igazi, meg nincs hozzáfogható. De egyszer véget ért, nagy szenvedések árán a kapcsolat, nem működött, nem véletlen. Az az ember vagyok, aki inkább megjavítja a dolgokat, minthogy eldobja, de egy idő után belefáradtam abba, hogy csak én állok így a dolgokhoz. Az tény, hogy voltak szép napjaink is, erre jó visszaemlékezni, de mindig egy-egy ilyen szép emlék után, rádöbbenek a cudar valóságra.

Ami nem megy, nem kell erőltetni. :) Nem kell elfeledni, ha nem tudod, viszont meg kell tanulni nélküle élni, bármilyen nehéz is.

2014. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyha nem érzed vele magad jól, lelkileg megvisel, az hosszú távon nem tesz jót. Szerintem jobb lenne hagyni.

Ami pedig nehezebb: szerintem a rég nagy szerelmedet is jobb lenne hagyni, nem beszélni vele (bár te érzed). Biztos, hogy túl vagy rajta? Ne vegye el az idődet.

2014. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az eltelt 4 év alatt sokszor mondta h szeret es h senkit nem fog ig szeretni ahogy engem. Különleges kapcsolat volt a mienk. Lelek társak voltunk. Joba vagyunk. Meg mindig. De nemtudom h mi legyen. Dobják el mindent es bántsak meg egy csomó embert ezzel. Vagy válasszam azt ami mar nem is biztos. Mármint az exem részéről. Azt mindta h mar kiszeretett belőlem. De tudom , hogy nem mivel sokszor mondta. Es be vallota egy ido után h csak azért teszi h magát hitegesse.
2014. aug. 11. 00:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!