Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ex barátnő hívogat. Mi lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex barátnő hívogat. Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
4 éves kapcsolat 2 és fél hónappal után szakított velem az barátnőm, azzal az indokkal, hogy szeretné ha boldog lennék, mert Ő úgy érzi hogy nem tudott azzá tenni. A kapcsolatunk alatt nem voltak különösebben nagy problémák. A kapcsolat végéig szerettük egymást és ezt ki is mondtuk/mutattuk. A szakítás után heti rendszerességgel keresett és érdeklődött hogy vagyok. A szakításunk után egyszer találkoztunk, de nagyon hevesen reagált. Elmondta, hogy nagyon dühös rám, hogy így alakult, mert mindig is nagyon szeretett és fáj neki a kialakult helyzet. Elmondta azt is, hogy utálni fogja a lányt aki velem lesz ha lesz. Én szerettem volna újrakezdeni, de Ő azt mondta, hogy még mindig dühös rám és ehhez neki idő kell. Azóta eltelt 3 hét és még mindig szinte napi rendszerességgel hívogat, hogy van-e valakim és hogy vagyok. Nem vagyok benne biztos, de szerintem van valakije. Az elmúlt 1 hétben többször elsétáltam felé és tudom nem otthon aludt és nem is a barátnőjénél. Viszont azóta is napi szinten hívogat. Van, hogy egy nap többször is különböző indokokkal. Pár hete eldöntöttem, hogy higgadtan és nyugodtan beszélek vele, ezért is nem hoztam fel semmi párkapcsolattal kapcsolatos kérdést. Szerintetek miért kereshet ha van valakije és mi lehet a háttérben? Szeretném végre rendezni ezt a dolgot, de nem akarok elhamarkodott döntést hozni.

2014. aug. 11. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:
szerintem úgy jársz a legjobban, ha megmondod ne keressen, számot változtatsz és viszlát.
2014. aug. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!