Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Évfordulóra férfinek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulóra férfinek milyen ajándékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nemsokára eljön a 2 évfordulónk, és fogalmam sincs mit vegyek a páromnak erre az alkalomra. Valami jelképes dologra gondoltam, de mégis hasznosra, praktikusra. Ti mit javasolnátok? Ti mit szoktatok ilyen alkalomra venni, csinálni? Finom vacsi lesz a meglepetésem egyik része, de valami maradandót is szeretnék adni, ami nem csak az emlékeiben marad meg. :) 24N

2014. aug. 13. 08:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Én bekeretezném az egyik közös képünket :)
2014. aug. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20 dkg sajtos párizsi.
2014. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Tuti tipp!


Egy szexi fehérnemű + egy szép nagy masni Rajtad! El is tudja tenni emlékbe, és egy emlékezetes pillanat lehet belőle. Nálam bevált! :D

2014. aug. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Maradandó élmény a legjobb, amit adni tudsz, az tuti lehet tökéletes.

Finom vacsi mellé még ital, közös fürdés, fürdősó, illőolajas masszás, hangulatfény, kellemes háttérzene, szex szerepjátékkal fűszerezve.


A többit is kedvesen fogadjuk legyen az ruha, kozmetikum, vagy bármilyen használati tárgy, mütyür, de ezek nekünk jellemzően annyit nem jelentenek mint nőknek, nem erre fogunk emlékezni, hanem az élményre.

2014. aug. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
xbox one + játékok örülne neki
2014. aug. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A közös fénykép bekeretezése nekem is tetszik. De olyanra, amit íróasztalra fel lehet állítani. Falon saját képek elég furán hatnak, ha csak nem a rég elhunytak vannak oda téve.
2014. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmit, mert a pasi pasiból van, és nem tartja észben a dátumokat. Nem kell ezért haragudni rá, ő sokkal gyakorlatiasabban működik, és másra használja a szürkeállományát.
2014. aug. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi az ötleteket! A kép nem rossz ötlet, lehet az lesz. Még szerencsére van pár napom gondolkodni. :)

Miquel, szerintem a férfiak kapcsán sem szerencsés általánosítani. Például az én párom figyel a dátumokra, és emellett még ezer másra is. Ezen kívül ismerek még olyan férfiakat, akik szintén figyelnek ezekre a dolgokra, dátumokra, és értékelik amit kapnak, és amit a nők értük tesznek. Még ha csak egy jelképes dologról is van szó, példának okáért. :))

2014. aug. 14. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!