Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Egy éves évfordulóra milyen...

Egy éves évfordulóra milyen vacsora elkészítését ajánlanátok? Illetve milyen desszert illene az alkalomhoz?

Figyelt kérdés
19évesek vagyunk és meg szeretném lepni a barátomat egy romantikus vacsorával...Bármilyen tippeket szívesen vesek:)

2012. júl. 12. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Baconba tekert, sajttal töltött hústekercs, burgonyapürével, megszórva szerencsendióval.

Vegyes saláta, sok színű, hagyma nélkül.

Somlói galuska.

Desszertnek te, tejszínhabban...

:-D

2012. júl. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy mi a kedvenc kajája, és készülj azzal. Csinálhatsz egy tortát, amin egy 1-es van gyertyaként. Én a 7 éves évfordulónkra készítettem egy ilyet, és teljesen meghatódott tőle a párom.
2012. júl. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jajjj ezek nagyonjók..Tudom a kedvencét, de azt egy másik alkalomra tartogatom..Megfogadom a tekercses húsos tanácsot és a tortát is.Köszönöm a segítséget:)
2012. júl. 12. 20:39
 4/9 anonim ***** válasza:

Valami krémleves, pl sajtkrémleves, brokkolikrémleves, rá sült bacon darabkák.

citromos csirke. keress rá érdemes elovasni, megnézni. nem nehéz és isteni finom.

desszert rizspuding idénygyömülcsökkel tejszínhabbal, fagyi, vagy van egy nagyon könnyű és finom gyümölcstorta

receptem.ha érdekel szívesen leírom.

2012. júl. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a kedvencét készitettem:tárkonyos raguleves cipóban,cordon bleu krumplipürével és vegyes salival,valamint egy kis csokitorta gyertyával.Innivaló egy pohár bor,ami a kedvencetek,meg a torta után pezsgő,hát ami utána fog következni az megér mindent...))
2012. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5.vagyok.és ne felejtsd el a gyertyát
2012. júl. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget:)

És igen, ha lehet igényt tartanék a receptre.:)

2012. júl. 13. 11:46
 8/9 anonim válasza:
Én is köszönöm a válaszokat:D ugyan ebben a cipőben járok :) csak én reggelit és ebédet is készítek. De a vacsira fektetem a nagyobb hangsúlyt. én ebédre de lehet vacsira csinálom inkább. szezámos csirkemell csíkok cézár salival és szerintem sült krumplival.:)
2012. júl. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ha még aktuális a gyümitorta receptje írj vissza légyszí, mert a péntek esti vihar óta nálunk megszűnt minden tv, telefon, net... mert egy csomagban van, és hát a hétvégén nincs ügyelet. most jött vissza, szóval, ha még érdekel szívesen leírom.

üdv.

2012. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!