Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek harcoljak még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek harcoljak még tovább érte? (többi lent)

Figyelt kérdés

(fiú vagyok)

Én teljes szívemből szeretem őt.

Több mint 10 hónapja harcolok érte és ez idő alatt egy gyerek rengetegszer szakított vele de mindig újra összejöttek és ez idő alatt is eszméletlenül szerelmes voltam belé, ő többször is elutasított de a mai napig nem adtam fel.

De most már régóta nincsenek együtt.



#hónap #szerelem #harcoljak
2014. aug. 13. 20:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez az a szint, ahol már csak lejáratod magad. Többször is elutasított, mit nem értesz ezen? Ez nem úgy működik, hogy ha nem adod fel, és tepersz, mint a hülye, akkor egyszer majd úgyis beléd szeret az, aki amúgy nem szeret téged. Aranyos vagy meg minden, de ideje tovább állni és olyan lányra fordítani az időt és energiát, akit érdekelsz is!
2014. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%

Itt voltaképp már lépni kell nem harcolni. Szarj az egészre, barátok úgysem lesztek mert azt sem akar majd, egyszerűen támadd le.

Nézz a szemébe, mondd neki, hogy baromira tetszik, nyomd a falhoz és hajrá.

2014. aug. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!