Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 8 hónapig voltunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 8 hónapig voltunk együtt első igazi nagy szerelem mind kettőnknek. Mit tehetnék? Tovább lent

Figyelt kérdés
Nagyon szerettük egymást az elején aztán jöttek a veszekedések én féltékeny voltam a barátaira ha velük találkozott hogy ők fontosabbak meg ilyesmik es szakított de nangyon szeretem őt és nagyon hiányzik próbálok neki mindig irni de nem sok sikerrel és nagyon bánom hogy féltékeny voltam rájuk és annyira szeretném vissza szerezni nagyon szeretem (lány vok 18 ő 21 )
2014. aug. 10. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok tanácsolni,hogy ne nyomulj rá.Hagyd egy kicsit,míg végig gondolja a dolgokat.Ha szeret,úgyis visszajön.
2014. aug. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előbb üldözd el magadól, aztán sirj...tipikus csaj mentalitás.

Letolás megvolt, jön a tanács: lassan, barátként küzeledj hozzá, tölts minél több időt vele, egyszer pialjatok be, csókold meg, és mondd el mennyire hiányzik neked. Ha kölcsönös, új feltételek mellett kezdhetitek elölről.

2014. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen , igazatok van
2014. aug. 11. 12:07
 4/4 anonim ***** válasza:

Küzd le magadban a féltékenységet mert mindig az öli meg a kapcsolatokat.


23/N

2014. okt. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!