Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem Emma Stone-ba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem Emma Stone-ba, erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sok filmjét láttam de amikor megláttam Emma Stone-t Gwen Stacy-ként azóta állandóan ő jár a fejemben, majdnem minden filmjét megnéztem, azokat is amiket már láttam és minden filmjében csodálattal figyeltem, de a legjobb amikor Gwen Stacy-ként tűnik fel akkor a legszebb(nem mintha a többi filmjében nem lenne csodaszép), ő van a háttérképemen, maszturbáláskor is rá gondolok, csak róla álmodom éjszaka, ennek nem is akarok véget vetni, csak a kérdésem hozzátok, mit gondoltok erről?

2014. aug. 14. 01:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
hívd el randizni egy próbát megér mit veszíthetsz
2014. aug. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Azt mondják a remény hal meg utoljára, de azt hiszem jelen esetben ez már halott ügy.

Emma Stone az egyik legszebb színésznő a világon és milliók álmodoznak róla, teljesen esélytelen a dolog ugye... :)

2014. aug. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, ez rajongás. Tini/gyerek hóbort, idővel elmúlik, hisz ez sosem lesz viszonzott.
2014. aug. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szegénykém. :(
2014. aug. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is gyönyörű.
2014. aug. 14. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De ő Andrew Garfieldel van, és ha nem New Yorkban élne de akkor is Andrew-el lenne akkor tiszteletben tartom, mert Andrew is az egyik kedvenc színészem. De nem hiszem hogy sima rajongás, mert ez maradandó mert azt
2014. aug. 14. 01:37
 7/23 A kérdező kommentje:
*mert azt érezném hogy rajongás-e vagy nem, minden este arról álmodom hogy a karjaimban van és olyan szép ott minden.....leírhatatlan :')
2014. aug. 14. 01:39
 8/23 anonim ***** válasza:
Verd ki a monitorra
2014. aug. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Megártott neked a nap tesókám
2014. aug. 14. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Már bocs, de ez oltári gáz.

Nem is ismered a spinét... Bár igaz, hogy legalább így nem érhet sok csalódás ellenben azzal, ha egy hús vér emberi lényt szeretnél.

2014. aug. 14. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!