Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy 28 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 28 éves férfiba. Mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy fesztiválon ismerkedtünk meg, találkoztunk is. Nagyon figyelmes,kedves volt, és meg volt a csók is, mindenhol kézen fogva sétáltunk.. Tisztában vagyunk vele, hogy ez nem helyén való, hiszen mégis csak 13 év van köztünk. Ő is tudja, hogy beleszerettem, látja rajtam.. Nem tudom mit tegyek, mert azért az igények is mások, pláne, hogy én még szűz vagyok... Nagyon szeretem, mindennél jobban, és úgy látszik, hogy ő is belém szeretett.. Felejtsem el ameddig még lehet? Mit tehetnék?

15/L


2014. aug. 1. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Apukádnak mi a véleménye erről?
2014. aug. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Es mikor elvezhet beled folyamatosan?
2014. aug. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ne is törődj az idiótákkal! A szerelemnek nem nagyon szabhat határt semmi, az én párom 8 évvel idősebb nálam, és nagyon szeretjük egymást. Viszont téged arra intelek, hogy vigyázz velük, mert bizony nagyon sok az olyan férfi akinek csak egy "skalp" lennél. Lehet csak a kihívást látja benned, hogy te mennyire fiatal vagy és csak fel akar próbálni... Szerintem mindenképp ismerd meg minnél jobban, próbáld kiismerni, pl vannak olyan jellemzők amikből lesül hogy neki is csak arra kellesz. Nem nagyon ajánlom egyébként, mert ha sikerül is, működne a dolog, rengeteg kritikát és szánalmat kapsz majd a külvilágtól, mind kettőtöket lenézhetnek majd (másfél éve vagyunk együtt de még mindig sok a rosszalló akiknek forog a szemük ha meglátnak) és igen a szüleidtől se várj nagy megértést, mert ők aztán tényleg tudják mi a ó neked (haha) de ha ő is belédszeret, lehet tud egy picit várni

ha gondolod írj privit, mert mesélnék neked mert van mit amiből esetleg tanulhatsz :)

2014. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem ez nem normális. Nem a korkülönbség a bibi, tehát nem az a 13 év (bár egy párkapcsolaton belül szerintem abnormális, bárki bármit mond), hanem az, hogy te még 'csak' 15 éves vagy.


Egy felnőtt, érett, normális mentalitással és értékrenddel megáldott 28 éves férfi nem egy 15 éves kislányra vágyik. nekem ne mondja senki, ez úgy baromság, ahogy van.


Neki már családalapítás stb kell, hogy a szempont legyen. Nekem viszont meg még az igencsak messze van.


Valahol talán beteges is az emberke.


Utálhatsz, amiért ezt mondom, de igazam van. Felejtsd el! Ez nem szerelem. A részéről 100%, hogy nem. A te részedről fellángolás, ami elmúlik. Nem pocsékold se a magad, se az ő idejét.

2014. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
*Neked viszont
2014. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha normális a pasi nem lehet belőle gond :)
2014. aug. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!