Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Gáz egy fiúnak olyan fényképal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz egy fiúnak olyan fényképalbumot adni első évfordulóra aminek kicsit "esküvő feelingje" van (többi lent)?

Figyelt kérdés
Most lesz az első évfordulónk és fényképalbumot vettem a barátomnak. A fényképalbum fehér, közepébe van egy kép az körbe van gyönggyel.. eddig tetszett az album de egyik barátnőm mondta hogy kicsit esküvői albumnak néz ki. Gáz ilyet adni? Vegyek inkább másikat?

2014. aug. 14. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem gáz, de függ a barátod felfogásától.

Nekem személy szerint fura lenne, de én még éretlen vagyok ;)


25/f

2014. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Sztem nem gáz! egyáltalán, miért lenne az?
2014. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elég gejl.
2014. aug. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2014. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél valami vadító szexi fehérneműt és lepd meg egy évfordulós szexxel!
2014. aug. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szereti a gyöngyöket? Ez kifejezetten macsós, örülni fog.
2014. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz, csak ha tényleg olyan feelingje van, nem biztos, hogy egy év után ez a legjobb ajándék, ha egyébként még nem tervezgettek.
2014. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg az az egész album annyira semmitmondó hülyeség. Most őszintén melyik férfi örülne neki? Kap egy rakat képet, ami biztos meg van neki is és még 15 percen keresztül nézheti a lakodalmas albumban egyesével, bambán vigyorogva.


Inkább mennétek el valami közös programra.

2014. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azért gondoltam erre, mert pont mondta hogy vennünk kéne egy albumot és előhivatni bele a képeinket nehogy eltűnjenek.
2014. aug. 14. 15:34
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ő a kivételhez tartozik. Ebben az esetben biztos örülni fog neki. De lehetne kevésé csicsás kinézetre.
2014. aug. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!