Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondolhat a lány, mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat a lány, mi lesz velünk?

Figyelt kérdés
Februárban ismertem meg. Beszélgettünk kicsit aztán abbamaradt. Majd nyáron találkoztunk 1 szer juliusban sétáltunk beszélgettünk puszival bucsuzkodtunk. Azota csak irni tudtunk mert nyári diák munkán voltam. És tegnap találkoztunk. Bejött nagyon még szebb volt mint akkor. És sokat beszél ami nekem tetszik egy lányban. Parkban átkaroltam ahol ültünk majd elkisértem. És puszival bucsuztunk el. Szerintetek elég volt ez IGAZI első randira vagy messzebb kell elmenni ..ölelkezés csók.

2014. aug. 14. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy mit gondolhat csak te tudhatod. Figyelj rá, a reakcióira, a jelekre amit feléd küld, mert ha érdeklődik irántad, tutira küld :d Legközelebb pedig hívd el egy randira. Ne csak egy találkozóra. Tisztázd vele, hogy tetszik neked. :) Aztán, hogy mi lesz veletek, az rajta múlik. Sok sikert!
2014. aug. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és elmondod hogy ezt hogy mert igy furának tünne hogy most mivan kettőnkel vagy ilyesmi. Egy sétálás és parkban este eszélgetés nem volt randi?
2014. aug. 14. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem van pár fiú barátom, és szoktam velük találkozni akár este is, akár a parkban. Ha te is és a lány is hallgat... nem sokra mentek. Vagy hívd el még egy talira és a végén ne csak arcra puszi legyen, hanem próbálkozz be egy csókkal... vagy érintsd meg miközben beszélgettek, fogd meg a kezét etc. Ha elutasít, akkor elutasít, viszont tudni fogod, hogy ő nem akar mást csak barátságot. Ha viszont visszacsókol, akkor minden happy :D
2014. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

két kérdés : ültünk egymás mellett a parkban nagyon jol beszélgettünk végig és csak simán nyuljak oda a kezéért és fogjam meg?

2. mivel igazábol a tegnapi volt első randi csak arcra puszi volt de hogy lehet ugymond ezt kivédeni? pl hogy én csokra mennyek valahogy ne arcára hanem szájára aggyam miközben ő arcomra akar?

2014. aug. 14. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ja, hogy az akkor randi volt.Hát akkor nem kérdés, hogy a lány is akar tőled valamit. Valahogy ügyeskedj úgy, hogy ne az arcára add. Lassan közelíts felé, le fog neki esni, hogy mi a helyzet. Nem bonyolult :)

A kézfogás meg hát... mondjuk sétáljatok, nyújtsd felé a kezed és tádáám! :D

2014. aug. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!