Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondolhat velem kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat velem kapcsolatban ez a lány?

Figyelt kérdés
Szóval már régebb óta ismerem, tudom hogy helyesnek tart mert egyszer barátnőjével elsütötték így előttem, meg szeret velem beszélgetni, sőt akár ilyen szexxel stb kapcs dolgokról is, egyik nap elmondta kivel smárolt először stb stb... de pl voltunk baráti társaságban és ehhez képest csak tőlem köszönt el kezet fogva... többieknek puszi, pedig engem jobban ismer? mondjuk lehet nekem kellett volna kezdeményezni elköszönéskor, de én meg látom h ha valaki nem akarja hát nem, de kicsit olyan zavart volt amikor elköszöntünk, mondta egyszer izgulós típus... szóval ti mit gondolnátok egy ilyen lányról fiúk nem tudom? csak kíváncsi vagyok...

2013. febr. 4. 00:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy neked kellene lépned, mert így barátként fog kezelni.
2013. febr. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a kézfogásos dolog. Poénból csinálta, vagy komolyan?
2013. febr. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdeményez te. mindekten félősek vagytok nem jutok előbre.
2013. febr. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!