Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esély még? Megismertem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esély még? Megismertem egy pasit, én idősebb vagyok tőle, a srác 25 éves. Az elején jól megvoltunk, de most úgy 2 hete összezavarodott.

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy dilemmázik a komoly kapcsolat és a haverok, bulizás között, és úgy néz ki, hogy a haverjait választotta. Van rá esély, hogy meggondolja magát és lecsengjen neki ez a "haverok a mindenem" ügy?
2014. júl. 21. 10:47
 1/10 anonim ***** válasza:
14%
Jól teszi. Menjen bulizzon a haverokkal, fektessen meg minél több csajt, majd ráér 40 évesen, hogy rácsimpaszkodjon egy életre egy nő.
2014. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Ha nem nagy a korkülönbség, akkor járj el vele te is néha. Kössetek kompromisszumot, hogy néha buliztok, néha meg azt csináljátok, amit te szeretnél.
2014. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

meg kell beszélned vele milyen lenne a komoly kapcsolat veled, és ha elfogadja akkor belemegy, ha nem akkor sajnos időre van szüksége...persze azt is el kell mondani mit "kap" és mitől kell "megszabaduljon"...


21F

2014. júl. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én 27 vagyok.
2014. júl. 21. 10:55
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a két év semmi. Nem hiszem, hogy a kora miatt ilyen. Van aki 30-40 éves korában is a "haverok a mindenem" szerint él.
2014. júl. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Mindenképp a kompromisszumos megoldást javaslom. Az írásod alapján azt hittem, 30 feletti vagy. Neked is belefér még a bulizás.
2014. júl. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Én 25 vagyok és teljes mértékben kiéltem magam, 16-20 között egyfolytába buliztam, minden szilveszteri buli kb 5-6 napig tartott, egyik haveromhoz "költöztünk be" páran, a szülei ránk hagyták a házat. Most inkább összehívok pár barátot, rakunk egy tüzet a kertben, valamelyikünknél, sütögetés, sörözés, nem hiányzik a szórakozóhelyek hangulata. Párom 35, nemsokára összeházasodunk, szóval igen, ki lehet "nőni" ebből.
2014. júl. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem zavarodott ő össze,csak nem akarja elkötelezni magát,viszont ezt nem meri igy elmondani neked! Ennyire nagyon egyszerű!


29/F

2014. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ugy irtad, hogy idosebb vagy, mintha legalabb 40 lennel :)

Ha neki a bulizas a fontosabb mint egy komoly kapcsolat veled, akkor inkabb hagynam!

A kettot egyebkent meg ossze lehetne siman hangolni - ha akarna!


A kortol ez nem fugg egyebkent, nekem van egy exem 40 eves ( en 32 voltam) , es neki a tv- ben a golf meg foci fontosabb volt mint en.

Ott is hagytam!

2014. júl. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszéljétek meg, hogy meg akarja-e kötni a kompromisszumot, hogy nem haverozhat annyit amennyit eddig. Ez természetes reakció, mert sokan nehezen dolgoznak fel egy ekkora változást az életükben, és bepánikolnak. Tudatosulnia kell benne, hogy mostantól nem csak ő van, hanem ti vagytok, ez lehet, hogy egy kis időt vesz igénybe. Kicsit próbáld az ő szempontjából is nézni és adj neki egy kis időt, majd utána meglátjátok mi lesz. 24/F
2014. júl. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!