Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek maradhatok éjszakára?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek maradhatok éjszakára?

Figyelt kérdés
Barátom külföldről jön haza és hotelben fog megszállni.. Ugye nem kell mondanom, hogy mit szeretnénk csinálni. Szóval a kérdésem az lenne, hogyha a párom egy főre fizette ki a szobát, akkor én is maradhatok nála éjszakára? Tudom hülye kérdés , csak nem akarok kínos helyzetet azzal kapcsolatban, hogy én ergo ingyen tartózkodom ott.

2014. aug. 15. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nálad mint jelent a fő? Egy fő, két fő? Egy fő egy ágyas, két fő egy ágyas? Például. Nem hiszem, hogy te magad se tudod. Ne égesd magad le ilyennel:)
2014. aug. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Mondjuk kérdezed meg tőle, hogy ott maradhatsz-e és beszállj-e....?! :D
2014. aug. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy szólni kell akkor, hogy plusz egy fő lesz éjszakára. Talán megoldható és akkor nem fognak panaszkodni.
2014. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki kell fizetni, vagyis reggel kifizettetik veletek.
2014. aug. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha egész éjjel ott maradsz, akkor evidens, hogy két főre kell fizetni a szobát. Bár van olyan hely, ahol a szobáért fizetsz, a személyek számától függetlenül, de max annyi személy lehet, ahány ágyas a szoba, az árakat eleve így alakítják, csak az idegenforgalmi adót számolják fejenként. Engem inkább az érdekelne (csak elviekben), hogy mi van akkor, ha valaki kivesz egy szobát, és délután vagy este 2-3 órára akar vendéget fogadni? Tehát nem pillangószoba, hanem ő ténylegesen ott is alszik.
2014. aug. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vendéget lehet fogadni, de ha ott alszik akkor fizetni kell. Ahol én szálltam meg ott 21 órakor mennie kellett a lánynak. Ez most a házi rend szabályai. Máshol más.
2014. aug. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!