Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel hogy örökre egyedül maradhatok?

Figyelt kérdés

Mélypont. Ennyit tudok írni.

Röviden az történt hogy szerelmes voltam egy tőlem 10 évvel idősebb férfibe akinek volt felesége (köztük szintén volt egy kicsit jelentősebb korkülönbség a nő javára).

Mivel felesége volt így csak plátói volt a dolog. Egy munkahelyen dolgoztunk, gyakran beszélgettünk, ekkor mesélte el hogy nagyon régóta vágyik a gyerekre de a felesége karrierista és nem akar szülni nekik, pedig már ideje lenne mert benne van a korban.

Egy ideig így dolgoztunk egymás mellett, csak beszélgettünk szünetekben, egyszer viszont jött egy céges buli amin felkért táncolni.

Nagyon boldog voltam és remegtem az örömtől, szerintem megérezte hogy vonzódom hozzá, és megcsókolt. Nem lett semmi több. Akkor voltam életemben a legboldogabb..na hogy tényleg rövidre fogjam:

később elvált a feleségétöl és rá egy félévre elhívott egy közös nyaralásra mert addigra összemelegedtünk, és időközben kiderült hogy én sem szülhetek gyereket neki mert k....ra meddő vagyok.

Elhagyott és kiderült hogy több vasat tartott a tűzben mellettem. Fel is csinált egy 19 éves lányt, aki most terhes tőle.

Elmentem a munkahelyről, el is költöztem Pestről vissza a szüleimhez, most mélyponton vagyok kicsit de már van új állásom. Gyakran járok bulizni de sohasem tudom elmesélni másoknak hogy ez a gondolat hogy egyedül hagytak és egyedül maradhatok felőröl belülről.

Valaki hasonló cípőben?


2014. jún. 4. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy maradsz te örökre egyedül...
2014. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ember sok mindent kibír.

Még én is. :D

2014. jún. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom a történteket :S viszont hidd el, ideig óráig tart a mélypont. :) magától viszont sajnos nem fog elmúlni... legfeljebb csak kicsit könnyebb lesz egy idő után :/

a sajnálkozás és befelé fordulás sohasem volt megoldás semmire. mélypont, oké, de a saját magad érdekében, mivel már felismerted a helyzetet, ne hagyd, hogy tovább romoljon, próbálj felállni, újból mosolyogni, és próbáld meg, ha nem is elfelejteni a történteket, minél kevesebbet gondolni rá és agyalni rajta. a legfontosabb, hogy mozdulj ki, ismerkedj, ahogy persze a munkád engedi. :)


hidd el, menni fog, erős vagy és én hiszek benned!! :)


20F

2014. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bunkóság ilyet kérdezni de én most megteszem: mennyi idős vagy?

ha azt hiszed a meddőséged miatt maradsz egyedül? hidd el még lehetsz így is boldog és valaki szerethet téged! mindig mosolyogj persze ha fáj akkor nehéz, viszont neked is sokat segítene ha mosolyogva élnél :) és látod volt más is (még ha egy ilyen szemét is) aki szeretett, a következő jobban fog és sokkal boldogabb leszel csak tartsd nyitva a szemed és mosolyogj :)

2014. jún. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi,lehet nem ilyen választ várnál,de nekem évekig mondták, hogy meddő vagyok.Aztán orvost váltottam és nem hagytam annyiban a dolgot.

2014. jún. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat. Tegnap valahogy féltem visszanézni a kiírt kérdést. Olyan volt mint egy kitörés és nem is mertem emlékezni ár hogy ide írtam.

28 éves vagyok most. Én is elmentem egy másik orvoshoz, nagyon kedves volt leültünk beszélgetni és elmagyarázta mi a helyzet mert az elsőbe én sem tudtam belenyugodni. Most már nem akarok egy harmadikhoz is elmenni mert félek és nem akarok többet erről hallani vagy csak félek.

De mindegy is. Köszönöm nektek a kedves megerősítő válaszokat. Ez tényleg sokat jelentett hogy írtak nekem jó emberek

2014. jún. 5. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!