Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy gyorsabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

[_^_SpritEE_^_] kérdése:

Mit tegyek hogy gyorsabban teljen az idő?

Figyelt kérdés
A párommal most pont úgy jött ki hogy mire én hazajöttem egy táborból addigra pont ő ment el egybe. Már csak pár nap van hátra de most kezd kijönni rajtam és nagyon rossz érzés... Valami ötletet várok hogy el tudjam kicsit terelni a gondolataimat erről. (Telefonon beszélünk azért minden nap)

2014. aug. 16. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Aludd át a napokat addig.
2014. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csinálj vmit. Hobbi, sport, stb.
2014. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%
Olvasgasd a GYK-t, és röhögj rajtunk, akiknek párunk sincs, és emiatt nyafogunk. Telik vele az idő, és jobb kedved is lesz.
2014. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Doruss ***** válasza:
Nem szabad, hogy csakis erről szóljon az életed. Kell, hogy tudj kezdeni valamit nélküle is magaddal. Vágj bele valamibe amit élvezel vagy tűzz ki magad elé valami célt. Pl. sportolj, olvass, ilyesmi...
2014. aug. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!