Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Milyen gyakran találkoztok a párotokkal? Mit csináltok a köztes időben, hogy gyorsabban teljen? Én mindig alig tudom kivárni, hogy lássam

Figyelt kérdés
2012. jún. 18. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ez elég volt 1x!!!

Soha többé nem mennék bele!

Hogy mért? Mert elhidegülsz a másiktól a sok külön töltött idő miatt, illetve ha alapból így indult a kapcsolat, nincs is nagyon esély egymás pontosabb megismerésére, mert folyton az időt kell néznetek!!! Nem éri meg, mindkét fél csak szenved!

És mondjuk ha az egyik közben megunja, és félre..., de nincs szíve kidobni a párját, akkor az még rosszabb, és igazából nincs is hibás, hacsak nem mind a kettő, mert belementek egy ilyenbe!

Persze ez az én szubjektív véleményem....

28f

2012. jún. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én is alig tudom kivárni,hogy lássam őt.

nemsokára itthon lesz kb. 2 hét múlva:)

általában egy hónapot szokott külföldön lenni de előfordul,hogy két hónapot is kint van:(

jelenleg a tanulásra koncentrálok ,hogy elteljen az idő és dolgozok is.

nem érzem úgy,hogy elhidegültünk volna egymástól és hálistennek mindketten hűségesek vagyunk egymáshoz.

2012. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is távkapcsolatban élek,már 4hónapja.Ő az első barátnőm ( és remélem egyben az utolsó is ). Valahogy megoldjuk a dolgokat,hétvégente találkozunk például 1egész napra. Akkor ilyen különféle programokat találunk ki. Néha ottalszunk a másiknál,értelemszerűen ekkor többet tudunk együttlenni. Most itt a nyár,szabadidő,még több időnk lesz egymásra. Amúgy,nekünk 1 fokkal jobb,mert tudjuk,hogy mikor egyetemre megyünk ( nekem 1év,neki még 2 ) akkor egy városban fogunk lakni,tehát meg lesz minden oldva. Ezért is csináljuk ezt,mindent megteszünk,hogy ez összejöjjön,és én érzem,hogy sikerülhet. Tényleg csak akarni kell. Az első kommentelővel ellentétben minket ez nemhogy távolit,inkább csak közelebb hoz. Összejöhet szerintem akárkinek.


Sok sikert nektek:) 18F

2012. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Régebben hetente találkoztunk, péntektől vasárnapig. Hét közben suliztam, így gyorsan elment az idő.

Nyáron meg annyit voltunk együtt, amennyit csak tudtunk.

De most külföldön van, április eleje óta nem találkoztunk, de 2 nap múlva jön haza:)

Amúgy 4 éve vagyunk együtt.

2012. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!