Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Iszonyú szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyú szerelmes vagyok egy srácba, akivel még élőben nem is találkoztunk, másik földrészen él. Ha minden jól megy, januárban vagy februárban kerül sor az első randira... Mit csináljak, hogy gyorsabban teljen az idő?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez elgé fura kérdés:)

Ha azt akarod hogy gyorsan teljen az idő akkor csináld azt amit szeretsz, ne gondolj arra hogy milyen soká lesz még január, és élj a mának.

2008. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
carpe diem
2008. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az gaz, ha meg nem volt randitok, nekem a baratom el masik foldreszen, most uan egyutt vagyunk, de tavaj oktobertol januarig nem talalkoztunk, aztan februartol majusig, nos en megprobaltam lefoglalni magam, dolgoztam egyetem mellett, igy is nehez volt, de valamivel gyorsabban telt az ido.
2008. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ugyan ez van velem is csak nekem a barátnőm külföldi

mi viszont csak augusztusba találkozunk

gonolj bela milyen nehéz odáig várni

de ha találkozunk az nagyon jó lessz szentem :)

2008. nov. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!