Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudom, ezer ilyen kérdés van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, ezer ilyen kérdés van, de kérlek írjatok minél többen! Szakítást hogyan dolgoztátok fel?

Figyelt kérdés

3 éves volt a kapcsolat, nem először megyünk szét, közben mindkettőnknek volt más is, szóval nem volt egy normális az egész. Viszont amikor jó volt, akkor nagyon jó, úgy éreztem, ő az igazi és mindent meg tudtunk beszélni, legjobb barátom lett. Most megszakítottam vele minden kapcsolatot, neki is elege van már belőlem, szóval valszeg nem fogunk újra összejönni (nem is lenne értelme) De azt nem tudom feldolgozni, hogy minden kis apró dolgomat meg akarom még most is osztani vele, hiszen a legjobb barátom volt, bármi kicsi dolog ami van azt el akarom neki mondani. Nem is tanács kéne, mert tudom, hogy idő kell azt kész, inkább csak azért lenne jó most minél több szakítás élmény, hogy kicsit érezzem, nem vagyok egyedül.


Rohadtul nem tudok magammal mit kezdeni, annyira fáj ez az egész, csak fekszem meg itt olvasgatom a szakítás szekciót.


F/24



2014. aug. 16. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy dolgoznám fel, mint a húst a húsüzemben.


Már csak azért kapsz ilyen választ, mert lusta vagy körülnézni, és kiírsz +1 ilyen kérdést.

2014. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kolosszus22 ***** válasza:
Szintén 3 éves kapcsolatot hevertem ki, az egyetlen megoldás, hogy lekötöd magad értelmes dolgokkal, kezdj bele valami újba. Én pl. hosszú évek után újra elkezdtem edzeni, újra formába hoztam a testem, könyveket olvastam, többet jártam társaságba, stb. A lényeg, hogy csinálj valami értelmeset.
2014. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!