Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el minél hamarabb az exbarátnőm?

Figyelt kérdés
1,5 évig laktunk együtt aztán elköltözött az anyjához de még durván 5 hónapot jártunk lejárt hétvégénként hozzám!Én 25 ő pedig 22 éves!Mindig is a tenyeremen hordoztam mindent megadtam neki semmiből sem szenvedett hiányt sosem ütöttem együtt filmeztünk vásároltunk stb elvoltunk mint hal a vízben de legutóbb összevesztünk facebookon szinte a semmin és rá pár napra összejött egy másik gyerekkel hirtelen döntéséből..már 3 hete vannak együtt facebookon letiltott engem mert megmondtam neki a véleményem hogy ilyen könnyen dobott a helyett hogy megbeszéltük volna a dolgokat..az biztos hogy ebből a kapcsolatból már nem lesz semmi neki nem fáj de nekem nagyon állandóan vele álmodok mindig csak ő van a fejemben bárhova megyek bármit csinálok a fejemben van nem tehetek róla egyszerűen rossz nélküle úgy érzem bekattanok és nem tudom elfelejteni nem tudok más nőre sem nézni sem!!Mit tegyek hogy végleg elfelejtsem?Rosszul esik hogy eddig velem volt én öleltem csókoltam stb és most meg mással él és boldog vele !Nem adtam rá okot és ezt csinálta hatalmasat csalódtam benne,minél hamarabb el akarom felejteni még a nevére sem akarok emlékezni..de nem megy..úgy érzem összeroskadok csavarodik a szívem érte!
2014. aug. 2. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár napra összejönni vkivel?Ő már sztem régen megcsalt sőt a hátad mögött írogattak ezzel a pasival.Szóval téged jó pofára ejtettek!
2014. aug. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Velem is így van, (eljegyzés előtt lépett le!!!!!) én is mindent megadtam az enyémnek, de dobott, bár azóta megváltoztam teljesen és nincsenek ilyentéren hibáim... Lehet a szünet segít, bár én se bírtam ki és még mindig nincs velem (1 hónap telt el, másért dobog a szíve), nem adtál neki elég szabadságot, rajta lógtál, ez volt a baj... Ha érzi, hogy több szabadságot adnál, esetleg megváltozna pár dolog, akkor talán visszakaphatnád. ellene csak azt tudod tenni, hogy lekötöd magad, barátokkal vagy. De úgyse fog menni sajnos :( Próbáld inkább visszanyerni előbb a barátságát és aztán a szerelmét. De az idő megold mindent, csak ne csinálj hülyeséget, nem csak te vagy így ilyen téren4 Kitartás!
2014. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam!Tuti hogy volt valami köztük csak jól titkolta!Azt megjegyzem hogy az exemnek nem én vagyok az első pasija nem is a második és nem is a tizedik..nekem is rögtön odaadta magát az első napon de mégis összeköltözünk mert szerettük egymást..most meg mással van!
2014. aug. 2. 11:11
 4/4 A kérdező kommentje:
Második!Adtam neki szabadságot is sosem tiltottam semmitől sem csak a cigitől!Nem akarom már visszaszerezni mert már nem lenne értelme...nem is tudok vele beszélgetni sem mert le vagyok tiltva de jobb ez így..nem tudom mire volt ez jó neki de nagyon szíven szúrt amit tett a sok jó után..el akarom felejteni ..!!
2014. aug. 2. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!