Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » FIÚK! Mi az amit egy lányban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Mi az amit egy lányban szerethetőnek tartotok?

Figyelt kérdés
Most nem a házias, kedves, szeret szexelni-re gondolok, hanem egy olyan tulajdonságra, gesztusokra akár, bármi ilyesmire, mitől lesz számotokra szimpi, szerethető egy lány, nő?

2014. aug. 16. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Becsületesség. Az sem zavar, ha karakán, erős jellem, és olykor nehéz a feje, de sose hazudjon. Elvárom ezt. Én is igazat mondok mindig. Mág ha fáj is. Azt hiszem, nem kell olyan kliséket írnom ezen felül, hogy kedves, beszédes, játékos, de komoly jellem, valamennyire visszafogott, ízléses stb.
2014. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
pl a nevetése
2014. aug. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
értem, de pont nem ilyesmikre gondoltam...
2014. aug. 16. 22:45
 4/15 A kérdező kommentje:
2. na ilyesmikre igen!
2014. aug. 16. 22:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszkedvű vagyok akkor jól esik ha odabújik hozzám. Mosolyogjon sokat. Stb...
2014. aug. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Pedig én szeretem, ha kedves és olyan pozitív kisugárzása van. Ennyi elég, hogy elbűvöljön.
2014. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
mosolygós, vidám, de tud komoly is lenni! határozott, de ha félős az is nagyon tud tetszeni ott az összkép a lényeg...őszinte...vannak céljai...álmodozó típus...nem beszűkült...értelmes és lehet vele beszélgetni...nem buta liba...
2014. aug. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
7es most kb leírtál engem :P
2014. aug. 16. 22:49
 9/15 anonim ***** válasza:
akarsz egy konkrét listát, hogy "mit keresek?" :D de azt nem másolom be ide, max privátba :) mert sokakat zavart a múltban...mondjuk sokaknak tetszett :D van akivel emiatt indult meg egy hosszú levelezésem :)
2014. aug. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ha van kedved leírhatod aham :)
2014. aug. 16. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!