Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, van hogy egy pasit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van hogy egy pasit külsőre alapvetően vonzónak tartotok, de valamiért még is csak barátként fogadjátok el?

Figyelt kérdés

Az alábbi válaszoktól most tekintsünk:


- te vagy ő foglalt

- nem tetszik a jelleme ( persze ez alapból is kizárható, hiszen akkor barátnak sem kéne )


Milyen okból kerülnek a barátzónába ezek a pasik, ha a fenti két tényező nem játszik ?


2014. jún. 25. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
mert ilyen a viszonyunk, inkább olyan talán mint a tesóm...
2014. jún. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen, ha nem vonzódom hozzá

pl ha mondjuk olyan mintha a tesóm lenne

2014. jún. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves Második!


A kérdésben ott szerepel, hogy olyan eset érdekel, ahol az illető férfi tetszik külsőre.


Vagy te itt valami másra gondolta, mikor azt mondtad, hogy nem vonzó a számodra?

2014. jún. 25. 17:00
 4/8 anonim ***** válasza:

-Túl jól néz ki, így hiába vonzódom hozzá, úgyis talál tőlem jobbat.

-Tudok róla olyan dolgokat is, amik barátként nem zavar, de párkapcsolatban megőrjítene.

-Kavart a tesómmal.

2014. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Persze, többször is volt ilyen.


Jól néztek ki, kedveltem és értékeltem őket, de hosszabb távon egymás agyára mentünk volna, és valamiért nem jöttek a mélyebb érzelmek sem. Van ilyen. :)

2014. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

nem külsőre értettem, hogy nem vonzódom hozzá

van hogy hiába kedvelem barátként, nem jön be úgy a személyisége hogy többet is el tudjak képzelni

2. voltam

2014. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha vonzó és barátként tudok rá tekinteni, akkor "máshogy" is tudok rá tekinteni.

Ez, amit te írsz inkább akkor fordul elő, ha nem tartom vonzónak, viszont a személyiségét kedvelem.

2014. jún. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a stilusa

Ha nem jön be a belső énje akkor szoktam azt mondani legyünk barátok mert na nem illunk össze :)

2014. jún. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!