Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hivjam el randira, vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hivjam el randira, vagy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy 16 eves lany akivel nagyon joban vangyok, szinte legjobb baratok lettunk egy par heten belul, de ugy erzem , hogy ennel mind a ketten tobbet akarunk. Volt mikor egyutt is aludtunk, akkor teljesen odabujt hozzam, meg mikor ivott egy kicsit, mondta is , hogy tetszem neki. Csak 1 problema van, hogy neki van barátja, es igy azert elegge megvan kotve a kezem, mert a baratja mar igyis pipa ram. De mikor beszeltem a lannyal errol, akkor o azt mondta, hogy igazabol nem is randiznak, csak az a srac ragaszkodik nagyon. ennek ellenere neha elcsattan koztuk egy csók, de semmi tobb. Aztmonta, hogy o igazabol nem is szereti. Ez azert eleg fura. Mit csináljak? csak beszelgessek vele szimplán, hogy kedvelem stb. vagy csak siman hivjam el egy randira? Pofatlansag lenne beavatkozni, a koztuk levo alakulo kapcsolatba, de ilyen esetben.. 18/F

2014. aug. 17. 08:23
 1/3 anonim válasza:

nincs is köztük kapcsolat ha az egyik fél nem szereti a másikat... nálam a kapcsolat az a szerelem

ha szeretitek egymást akkor hívd el szerintem

és lehet tudom is ki vagy :)

melyik városban laksz? mer ha az vagy akire gondolok akkor lehet többet tudok segíteni :)

2014. aug. 17. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

uh, az nagyon jo lenne :) de eleg valoszinu, hogy ez egy masik story, mert en ujzealandon elek.

Viszont neki van egy nagyon jo baratnoje, erdemes lenne inkabb vele beszeljek errol? szerintem o jobban ismeri ot mint barki. csak attol felek, hogy visszamondja neki, es akkor mar nem ugy sul el a dolog.

2014. aug. 17. 09:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hívd el. Hagyd meg őt a bátrabb fiúknak. Istenem ilyenen problémázni!
2014. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!