Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy most tetszem neki, vagy nem? Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

27 éves, független nő vagyok.

Ő 41 éves, független férfi.

Egy munkahelyen vagyunk, és olykor, ha beszélgetünk, mindig érdeklődő, mosolygós, akkor sokat nevetünk együtt.

Néha észreveszem, hogy a távolból néz, de úgy teszek, mintha észre sem venném.

Viszont van, hogy tudomást sem vesz rólam, ott vagyok, de mintha nem venne észre, és ezt nem értem, miért van, ugyanis mikor beszélgetünk, a szemkontaktus, a mosoly elengedhetetlen köztünk, és nagyon jól megértjük egymást.

Illetve van mikor keresi a társaságom.

De amikor távolságtartó és átnéz rajtam, olyankor mindig elbizonytalanodom.

Pedig nekem nagyon tetszik ez a férfi, már 4 hónapja.

De nem tudom, mit gondoljak.



2014. aug. 17. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hangulat ingadozásai vannak
2014. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg mindig kedvesen, viccesen csipkelődik velem, amikor csak módja van rá, és ez olyan jól esik.
2014. aug. 17. 11:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán mindezt csak flörtnek szánja,és te többet látsz bele a dologba,mint kéne.Velem is ezt csinálta egy kollégám,de ő aztán nyíltan fel is vetette a randizás lehetőségét.Szerintem ha komolyan kellenél ennek a pasinak,akkor lépne valamit feléd.
2014. aug. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom, lehet tényleg csak én látok bele többet, mint kellene.

De mi van, ha mégsem?

Ahogy sokszor néz, az annyira félreérthetetlen...

Meg azon is gondolkoztam, hogy még számára nem jött el az idő a kezdeményezésre.

Mert csak 1 hónapja van ez köztünk, hogy így viselkedik velem, csak nekem 4 hónapja tetszik.

Lehet 4 hónap múlva közeledni fog, vagy nem tudom, mennyi idő kellene neki.

De ha nem kellek neki, remélem azt is észreveszem.

2014. aug. 17. 12:30
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én még tippelnék egyet.Feltételezném,hogy a korotokat veszi számításba.Tudja,hogy a Te korodban ill. az övében már nem biztos,hogy ugyanazok a célok vannak.Te még fiatal vagy,biztos akarnál gyereket,házat stb. és lehet,hogy ezt egy 30 évessel kellene aki szintén most "kezdene" élni,miközben ő már ezen túl van vagy egy részét már megélte.Az biztos hogy tetszel neki és mint pasi ki is mutatja,mert ők nagyon nehezen tudják titkolni,de ugyanakkor ez is benne lehet hogy "ugyan már mit gondolnak h a vén kecske..".Lehet h az segítene ha olyasmiről beszélgetnél vele,amiből ő felismeri a tényt,hogy ez téged nem zavarna hosszabb távon sem.Sok sikert hozzá:)

2014. aug. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!