Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tudsz-e szeretni anélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudsz-e szeretni anélkül, hogy birtokolnál?

Figyelt kérdés

a párom ezt a "kérdést" tette fel,ezt most,hogy értelmezzem?

előre is köszi.



2014. aug. 20. 21:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz. Van még mit tanulnom. Ugyanakkor kétélű fegyver ez. Mert ha túlságosan szabadjára engeded, visszaélhet vele. Iszonyat nehéz megtalálni az optimális egyensúlyt. Sajnos belefutok ebbe a birtoklási dologba néhányszor én is. De azt gondolom, ha színtiszta lelkű nőt találnék, akkor megszűnne ez is.
2014. aug. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem annyi,hogy ne legyél vele annyit tehát legyen egy kis mozgástere
2014. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

A párod nem a te tulajdonod, ahogy te se vagy az övé. Arra célzott, hogy tudsz-e ahhoz ragaszkodni, ami nem ragaszkodik hozzád.


Valóban nagyon nehéz volt értelmezni, nekem 28 másodpercembe került.

2014. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szabadsággal élni és visszaélni is lehet. Dehogy a társad kicsoda micsoda, azt csak akkor tudod lemérni, ha a szabadságot megadod, és tényleg megadod ám.


Nagyon kevesen tudnak birtoklás nélkül szeretni.Ahhoz kell egy magasabb lelki-érettség, hogy képes legyél erre, és valóban meg tud adni a másik félnek.

2014. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csak a csajok tesznek fel ilyen kérdéseket mert kretének.. Ha megkapnak minden szeretetet szerelmet ezt kérdezik, ha meg egy kreténnel jönnek össze, akkor meg sírnak ez után, hogy valaki igazán szeresse őket..
2014. aug. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tehát ha megkapnak minden szerelmet, nem jó nekik. Ha meg nem kapnak meg az se jó, szóval fogadd el, ez van..
2014. aug. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kretén vagy te 5.

-.-'

2014. aug. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem ne oktass ki 7-es. :D Ez így van és kész ezek tények..
2014. aug. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én eddig ezt csak pasiktól hallottam a megcsalás magyarázataként, mert ha tényleg szeret valaki valakit hagyja boldognak lenni és nem kisajátítani...valami ilyesmi lett volna a lényeg de nem adtam nekik lehetőséget a folytatásra szóval lehet rosszul értelmeztem.
2014. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A csajom az enyém és nem a közösben van. Nekem ez inkább szakítós duma. "Szeretlek de azt csinálsz, amit akarsz" Én erre csak azt mondanám, hogy:

-igen? Akkor volt szerencsém.

2014. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!