Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi esélyem van a lányoknál? (Többi lent)

Figyelt kérdés

14/F vagyok alacsony növésű kb. 154cm magas vagyok szemüveget hordok (nem harry potter féle szemüveg) zselézem a hajamat, úgy gondolom, hogy van némi érzékem a divathoz mármint nem szakadtruhába járkálok meg, hogy pl. Neon zöld párosítva rózsaszínnel.

Az iskolában jó tanuló vagyok most megyek 8.-ba 7.-be 2 tantárgyból lettem négyes többi 5. Azelőtti osztályokba végig szín 5 voltam.

Jó humorérzékem van a barátaimat mindig meg tudom nevettetni.

Úgy gondolom, hogy a lényeget elmondtam.

Kérlek normális válaszokat mondjatok.

A helyesírási hibákért elnézést kérek.

Ha kell képeket is linkelek.



2014. aug. 21. 14:31
 1/10 anonim válasza:
Semennyi. xDDD Csak vicc volt, pont ugyanannyi esélyed van mint bárki másnak. ;) 20/L
2014. aug. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sok.

Ha jól öltözködsz és van humorérzéket, magabiztos vagy stb., akkor minden rendben.

2014. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#1


Nem úgy van az!

2014. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A kis növés miatt elég kevés esélyed lesz. Még nőhetsz, de szerintem már nem sokat. Én 14 évesen 180cmvoltam és azóta nem nőttem semmit. Nem azt mondom, hogy nincs semmi esélyed, csak egy alacsonyabb srácnak nehezebb.(legjobb barátom példájából kiindulva ő 163cm)
2014. aug. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3# Nos apukámnak az anyukája azaz a mamám azt mondta nekem hogy apukám is alacsony volt 14 éves korában viszont 15/16 évesen nagyot nőt.

Én is abban reménykedek hogy majd velem is igy lesz kb. 180 valamennyi cm magas vagy még több jelenleg a magassága de az a lényeg hogy magas.

Egyébként lehet hogy mindjárt linkelek magamról képet és köszi az eddigi válaszokat.

2014. aug. 21. 17:03
 6/10 A kérdező kommentje:

Itt van néhány kép rólam ami mostaniak:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Na hát szerintem ennyi elégis hogy tudjatok véleményt monfani :)

2014. aug. 21. 17:20
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem átlagos vagy, Norbi! Sok alacsony lány van. :D Aggódni nem kell!

Bár én srác vagyok (19F), de gondoltam leírom.


A lányokkal jóban vagy a suliba? :D

2014. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Kezdj el sportolni valamit :D.Amúgy nincs ezzel baj, csak felejtsd el az ecset hajat.
2014. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7# Köszi a választ. A kérdésedre válaszolva pedig hát igazából az iskolámban levő lányokkal nem vagyok nagy barát de ennek oka is van.

(Az iskola ahova járok full cigányokkal van tele köztük a lányok is.)

És hat hogy is mondjam.. szóval az a lényeg hogy egyikük se tetszik ezért is van nehéz dolgom mert nem nagyon találkozok nekem tetsző lányokkal.


8# Tervezek gyúrni nem rég kezdtem fekvőzni.

Az ecset haj meg azért van mert délutánra nem mindig áll fel a hajam mint reggel és olyankor lesz ez az eredmény az ecsethaj.

2014. aug. 21. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nem nyitotta meg a képeket, ugy hogy nuku vélemény
2014. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!