Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Átlagos kinézetű srácként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos kinézetű srácként tényleg csak úgy van esélyem a legszebb lányoknál, ha fel tudok mutatni valami - külsőleg is megnyilvánuló - előnyt?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a jó anyagi helyzetre, közismertségre, stb. Tegyük fel, hogy a humorérzék, intelligencia és műveltség, tehát a "belső értékek" adottak.
2013. nov. 14. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, csak egyes lányoknak ez már úgy hozzátartozik az életükhöz, mint az evés, meg az alvás. Amúgy meg sok nagyon csinos lányt láttam már, akik közel sem néztek ki gazdagnak, sőt...de valahogy én azokban a lányokban is mindig meglátom a szépséget.
2013. nov. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézz szét az utcán. A pasik 75/-a átlagos kinézetű. Nézd meg, mennyinek van barátnője. Gondolod, hogy mindegyik drága kocsival jár? A 17 évesek is?

Bár tény, ha személyiségbeli értékeket nem tudsz felmutatni, akkor lehet, hogy ideje gyűjteni egy svájci villára.

2013. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Érdekes,hogy te sem a saját szinteden szeretnél mozogni,mint sokan mások.Hajszolsz egy elképzelt álmot,miközben egy hozzád hasonlóan átlagos lánnyal is lehetnél akár boldog,vagy egy szépnek nevezettel is,ha változtatnál a hozzáállásodon.Hogy értsd,mire gondolok,azt a példát tudom felhozni,hogy hiába avgy te jószívű és kedves,ha három értelmes mondat erejéig nem tudsz lekötni egy nőt,bárhogy nézzen is ki.
2013. nov. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
35%

Próbálkozz náluk. Sok gyönyörű lány azon sipárog hogy nem mernek oda menni hozzájuk a fiúk. Elvileg a ´szépség´ az relatív, tehát akár még jópasinak is tűnhetsz a szemében.

Humorral, kedvességgel, figyelmességgel szintén elvileg tudsz rájuk hatni, habár az ilyen nők többsége (meg általában a többi nő is) inkább a bunkókra buknak, mert ilyen lelki bajuk van -én se értem-

inteligencia nem fontos, szerintem ne azért fogsz neki kelleni hogy megold a matek leckéjét. Az alapvető ´okosság´ ami az élethez kell, az meg az embetek 70-80% -ban megvan, gondolom benned is.

Rmélem tudtam segíteni, sok szerencsét kívánok.

Annyit kérek cserében, hogy ha találsz ilyen fulljó nőt, ésha tényleg normális, szeretni való csaj, akkor azt ne csald meg, szeresd, törődj vele. Azok meg érdemlik.

23f

2013. nov. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Az intelligencia nem fontos?? Hát beléd tuti hogy nem sok szorult, ha ezt így gondolod. Azt az "okosságot" pedig józan paraszti észnek hívják, és régen rossz ha csak ennyit tud felmutatni.
2013. nov. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kinek mi az áltlagos...

Én nőként szerintem az vagyok, de a férjem nem tart annak, sőt mástól is van visszajelzés.

A Férjem pedig nekem nem átlagos, hanem, a kifejezetten jó testű, jóképű fefiak csoportjába sorolom.

De van olyan rajtam kívül is (sajnos) akinek bejön, de van akinek kifejezetten nem tetszik..


Tehát ez nagyon szubjektív dolog.


De egy igazán tetsző férfinál is kell valami pluszt nyujtani, az hogy külsőleg milyen, csak az első dolog, aztan ha nincs benne semmi, akkor mehet a levesbe.

2013. nov. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Jólvan drága 5-söm, akkor csak várjál Einstein fiára. Hátha fel találjátok az rák, vagy az aids ellenszerét, vagy ha csak a hülyeség ellenszerét találjátok fek az is jó csak nehogy te szívd meg.
2013. nov. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!